Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Warsaw Balkan Madness

Warsaw Balkan Madness
 
Występy Warsaw Balkan Madness, czyli oryginalny performance, który cechuje się niespotykaną żywiołowością, a także spontanicznością już niebawem na scenie Klubu Studenckiego Żaczek w Krakowie.
gdzie?Klub Studencki Żaczek w Krakowie
Al. 3 Maja 5, 30-063 Kraków
kiedy?15 grudnia 2017 od 20:00
za ile?10 zł

Koncert formacji Warsaw Balkan Madness już 15 grudnia, o godzinie 20:00. Gdzie? W Klubie Studenckim Żaczek w Krakowie przy alei 3 Maja 5. Niezwykła, energetyczna grupa Warswa Balkan Madness to czysta radość, która znajduje źródło wprost z magicznych rytmów i melodii charakteryzujących muzykę południowo-wschodniej Europy. To bogate dziedzictwo cygańskiej i słowiańskiej kultury tak charakterystyczne dla Półwyspu Bałkańskiego zostało przeniesione wprost w XXI wiek.

Dynamiczne partie trąbki oraz innych "dęciaków" skonfrontowano z beatami klubowymi, a przenikliwe brzmienie skrzypiec oraz akordeonu okraszono głębokimi i pulsującymi basami. Koncept Warsaw Balkan Madness polega na kolażu dwóch pozornie odległych estetycznie muzycznych rewirów. Tu folk oraz tradycja skonfrontowane zostały z eklektyczną estetyką współczesnego świata muzyki. To obraz roztańczonego świata pełnego beztroskiej zabawy. A nastrój i stylistyka jak w filmach Kusturicy...

Występy Warsaw Balkan Madness, czyli oryginalny performance, który cechuje się niespotykaną żywiołowością, a także spontanicznością już niebawem na scenie Klubu Studenckiego Żaczek w Krakowie. Tu potęga namiętności, dynamizm, muzyczna ekspresja, wyrażone zostały za pomocą muzycznych i wizualnych elementów.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Warsaw Balkan Madness - ten koncert rozświetli każdą ponurą grudniową aurę. Odrobina szaleństwa, radość i pochwała życia w bałkańskim stylu - serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl