Walentynki w stylu vintage - Swingrowers (electro-swing, Włochy)

Walentynki w stylu vintage - Swingrowers (electro-swing, Włochy)
Na zakochanych będą czekały specjalne walentynkowe promocje na barze. Zaś dla wszystkich, którzy ubiorą się w stylu vintage są przewidziane bilety ulgowe za wstęp.
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
14 lutego 2020 od 20:00
Za ile?
50 zł

Swingrowers - wielka gwiazda stylu elektro-swing, pochodząca z Włoch zagra dla Państwa na Walentynki. Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 14-go lutego 2020 roku, do wrocławskiej Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze, znajdującej się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych. To będzie tradycyjny Walentynkowy Wieczór. Jedyny koncert w naszym kraju, podczas którego wystąpi gwiazda vintage, czyli grupa Swingrowers. Swingrowers to obecnie jedni z bardziej pożądanych grup na scenie retro, styl electro-swing.

W czasie naszego koncertu nie mogłoby zabraknąć okazji do tańca - żywiołowego i swingowego. Natomiast na zakochanych będą czekały specjalne walentynkowe promocje na barze. Zaś dla wszystkich, którzy ubiorą się w stylu vintage są przewidziane bilety ulgowe za wstęp.

Swingrowers jest znakomitą, czteroosobową formacją, pochodzącą z Palermo (Sycylia). Zespół gra muzykę zaczynając od jazzu, po elektronikę i hip-hop. Muzyka grupy ciągle ewoluuje od czasu debiutu, prezentują unikalny styl zainspirowany właśnie vintage. Formacja znana jest z lekkiego stylu, jaki łączy w sobie świeżość tanecznej muzyki z jakże mocnym wpływem lat dwudziestych oraz trzydziestych. Ich trzy płyty posiadają dwadzieścia milionów wyświetleń na popularnym serwisie internetowym YouTube razem z ciągiem wpadających w ucho singli. Swingrowers prowadzą współpracę z Freshly Squeezed - wytwórnią muzyczną, która jest niezależna, pochodząca z Brighton (Wielka Brytania). Band grał tournee po Północnej Ameryce, Kanadzie, Europie, Azji, czy Japonii z zespołami, jak między innymi: Parov Stelar oraz Caravan Palace.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Swingrowers kontynuuje podróż wokoło świata razem ze swym trzecim studyjnym albumem, pod tytułem: „Outsidein". W skład zespołu wchodzą: Loredana Grimaudo - autorka tekstów i wokal, Roberto Costa "Pisk" - producent, dj, Alessio Costagliola - gitara oraz Ciro Pusateri - saksofon.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl