Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Waldemar Malicki – Klasyka po bandzie - koncert
To muzyczne widowisko opowiedziane dzięki wybitnym instrumentalistom oraz wokalistom klasycznym, ale przełożone na język współczesnego człowieka.
Gdzie?
Sala Teatralna MDK
Matejki J 11, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
17 listopada 2019 od 16:00
Za ile?
80 zł

Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu. Malicki jest jednym z najbardziej wszechstronnych polskich pianistów - kameralista, solista oraz improwizator. Z wyróżnieniem ukończył Gdańską Akademię Muzyczną, w roku 1982, zaś później (1982-1983) swe umiejętności doskonalił w samym Wiedniu.

Daje koncerty w Europie, w Ameryce Północnej oraz Południowej, Japonii, czy też Rosji. Uprawia kameralistykę z najwspanialszymi skrzypkami i śpiewakami polskimi. Waldemar Malicki to prezes - założyciel Towarzystwa imienia Paderewskiego. Od 2000 roku jest artystycznym dyrektorem Festiwalu Wirtuozerii oraz Żartu Muzycznego, pod nazwą: „Fun and Classic” (Nowy Sącz). Razem z Jackiem Kęcikiem jest autorem jedynej w swym rodzaju Filharmonii Dowcipu, muzycznej formacji, z jaką występował wiele razy w TVP2 i TVP1. Ponad to jest laureatem telewizyjnego „Wiktora”, czy „Telekamery” oraz wielu innych znaczących nagród TV.

Natomiast Filharmonia Dowcipu jest muzyką klasyczną przeniesioną do wieku XXI. To muzyczne widowisko opowiedziane dzięki wybitnym instrumentalistom oraz wokalistom klasycznym, ale przełożone na język współczesnego człowieka. Wielkie operowe i symfoniczne hity, które brzmią niczym piosenki pisane dzisiaj, zaś grane tylko przez jedyną na całej kuli ziemskiej, niezwykłą formację, tworzą mieszankę wybuchową dotyczącą głównie emocji. Jak można się zatem nudzić przy hitach? A zwłaszcza, iż ich sława nie maleje już od kilkuset lat.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 17-go listopada 2019 roku, do Świnoujścia, Sala Teatralna MDK, znajdująca się przy ulicy Matejki J. 11. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl