Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu - koncert

Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu - koncert
 
Koncert wypełniony będzie całą masą pozytywnych emocji, zachwyci Was oszałamiającą wręcz muzyką, a także zaskoczy rozbrajającymi dowcipami "tu i teraz".
gdzie?ICE Kraków Congress Centre
Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków
kiedy?18 listopada 2018 od 19:00
za ile?80 zł

Czy wydaje się Państwu, że klasyczna muzyka nie jest przeznaczona dla Was? Nic bardziej mylącego! Poznajcie zatem najseksowniejszą w całej historii orkiestrę, która jest prowadzona przez dyrygenta lewitującego oraz pełnego charyzmy pianisty. Koncert wypełniony będzie całą masą pozytywnych emocji, zachwyci Was oszałamiającą wręcz muzyką, a także zaskoczy rozbrajającymi dowcipami "tu i teraz". Składają się one na wyborne skecze muzyczne. Mistrzowsko dopracowane i dojrzalsze show ma obfitować w nowe artystyczne patenty, by opowiedzieć Państwu klasykę, czy też Polskę i świat znanymi wszystkim melodiami.

Możemy Wam zagwarantować, iż będzie gęściej muzycznie, politycznie natomiast ostrzej, a obyczajowo odważniej. Ale przy bardziej zdecydowanym i szybkim tempie narracji oraz całej masie oczyszczającego śmiechu, ale będzie także chwila na refleksję oraz odrobinkę łez z powodu wzruszenia. Zatem weźcie Państwo ze sobą swe drugie połówki i dzieciaki oraz przeżyjcie wspólnie spotkanie z bardzo temperamentnym muzycznym widowiskiem w naszym kraju. Na żywo zobaczcie, jak bardzo błyskotliwy wirtuoz, a także showman Waldemar Malicki razem z wybitnymi solistami oraz instrumentalistami wywracają, w zawadiacki sposób klasykę dosłownie do góry nogami.

W trakcie niezapomnianego wydarzenia usłyszą Państwo wielkie przeboje poważnej muzyki pod batutą samego Bernarda Chmielarza oraz w nowoczesnej aranżacji pozbawione zostaną klasycznej patyny, ale za to zaskoczą swym brzmieniem, podobnie jak hity napisane współcześnie. Kreacja muzyczna, w której symfoniczna orkiestra w zaledwie kilka chwil potrafi zamienić w big band, zaś eteryczne skrzypaczki zamieniają się w gorące tancerki.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zatem do zobaczenia już 18-go listopada 2018 roku, w krakowskim ICE Congress Centre, znajdującym się przy ulicy Marii Konopnickiej 17. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl