Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu - koncert

Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu - koncert
 
Jest to również muzyczne widowisko opowiadane przez wielkich instrumentalistów i klasycznych wokalistów, używając w tym celu języka człowieka współczesnego.
gdzie?ICE Kraków Congress Centre
Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków
kiedy?28 października 2017 od 17:00
za ile?160 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Waldemara Malickiego, który jest jednym z bardziej wszechstronnych pianistów z naszego kraju. Ponad to jest on solistą, kameralistą oraz improwizatorem. W roku 1982 skończył z wyróżnieniem Muzyczną Akademię, w mieście Gdańsk, zaś później doskonalił i szlifował swoje umiejętności wyjeżdżając do Wiednia. Było to w latach od 1982 do 1983. Artysta koncertuje w Ameryce Południowej i Północnej, Europie, Rosji, a także w Japonii. Natomiast z polskimi najlepszymi śpiewakami oraz skrzypkami uprawia kameralistykę.

Waldemar Malicki był również założycielem-prezesem Towarzystwa imienia I.J. Paderewskiego. W 2000 roku stał się także dyrektorem artystycznym Festiwalu Żartu Muzycznego i Wirtuozerii, pod nazwą: "Fun and Classic", Nowy Sącz. Wraz z Jackiem Kęcikiem jest współautorem Filharmonii Dowcipu, która jest z pewnością jedyną w swoim rodzaju muzyczną formacją. Występowali z nią wiele razy w telewizji (TVP 1 oraz TVP 2). To także laureat Wiktora telewizyjnego oraz Telekamery oraz innych telewizyjnych nagród. Filharmonia Dowcipu jest muzyką klasyczną przeniesioną do wieku XXI.

Jest to również muzyczne widowisko opowiadane przez wielkich instrumentalistów i klasycznych wokalistów, używając w tym celu języka człowieka współczesnego. Wielkie operowe przeboje, jak również symfoniczne brzmią prawie jakby były pisane dziś, zaś zagrane przez tą formację, tworzą wręcz mieszankę wybuchową emocjonalną. Nie można przecież nudzić się słuchając samych przebojów, których popularność nie zmalała od kilkuset już lat.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie 28-go października 2017 roku, do krakowskiego ICE Congress Centre, znajdującego się przy ulicy Marii Konopnickiej 17. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00, a bilety wstępu kosztują 160 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl