Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Waglewski & Pospieszalski w Vertigo - Trzecie urodziny klubu

Waglewski & Pospieszalski w Vertigo - Trzecie urodziny klubu
 
Artyści twierdzą, że każdy ich koncert w duecie to nowa przygoda, nowe niezwykłe wyzwanie, dlatego muzycy nie mają przygotowanego stałego repertuaru.
gdzie?Vertigo Jazz Club & Restaurant
Oławska 13, 50-123 Wrocław
kiedy?15 lutego 2018 od 20:30
za ile?59 zł

Vertigo Jazz Club & Restaurant świętuje 3. urodziny. Z tej okazji ma zaszczyt zaprosić na koncert kultowej formacji Waglewski & Pospieszalski. W trakcie koncertu usłyszeć będzie można nietuzinkowy duet akustyczny Wojciecha Waglewskiego oraz Mateusza Pospieszalskiego. Waglewski przyzwyczaił polską scenę muzyczną do różnych duetów. Kombinacje z Mateuszem stanowią jednak układ klasyczny, który dziś koncertuje, niestety, zdecydowanie rzadziej.

Artyści twierdzą, że każdy ich koncert w duecie to nowa przygoda, nowe niezwykłe wyzwanie, dlatego muzycy nie mają przygotowanego stałego repertuaru. Cenią improwizację. Zapewniają, że wszystko rozstrzyga się na miejscu, w tym konkretnym czasie. Ostatnie chwile przed koncertem, są świadkami decyzji, co będzie grane. W trakcie koncertu z pewnością można będzie usłyszeć kawałki, które należą do „żelaznego kanonu grupy Voo Voo”. Są to między innymi: „Bo Bóg dokopie”, „Flota Zjednoczonych Sił”, „Jak gdyby nigdy nic”; jak również instrumentalne utwory oraz te mniej znane (ścieżki filmowe, muzyka z teatralnych scen).

Duety Waglewski - Pospieszalski często mają charakter improwizacji muzycznej, którą cechuje żywiołowa oraz pełna emocji i ekspresji atmosfera. Na pewno takie wrażenia pojawią się i tym razem. Zapraszamy serdecznie na koncert z okazji 3. urodzin Vertigo! To już 15 lutego! Impreza rozpoczyna się o godzinie 20:30! Scena przy ulicy Oławskiej 13 we Wrocławiu 15 lutego zarezerwowana jest dla duetu Waglewski & Pospieszalski.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl