Waglewski & Pospieszalski akustycznie - koncert

Waglewski & Pospieszalski akustycznie - koncert
Każdy ich koncert grany w duecie staje się nową przygodą, czy też nowym niezwykłym wyzwaniem
Gdzie?
Restauracja Kuźnia Kulturalna
Kostki-Potockiego S. 24, 02-958 Warszawa
Kiedy?
25 września 2019 od 20:30
Za ile?
120 zł

W trakcie koncertu usłyszą Państwo nieprzewidywalny duet akustyczny Wojciecha Waglewskiego oraz Mateusza Pospieszalskiego. Waglewski wcześniej tworzył przeróżne duety. Jednak kombinacja z Mateuszem jest już klasycznym układem, ale dzisiaj koncertują nieco rzadziej. Każdy ich koncert grany w duecie staje się nową przygodą, czy też nowym niezwykłym wyzwaniem, jak mówi sam Waglewski i właśnie dlatego nie posiadają stałego repertuaru, przygotowanego wcześniej. Wszystko się dzieje na bieżąco, na miejscu, czyli tu i teraz. Wówczas dopiero decydują, co maja zagrać.

W trakcie koncertu z całą pewnością będzie można usłyszeć wykonania, tak z kanonu żelaznego Voo Voo, miedzy innymi: „Jak gdyby nigdy nic”, „Bo Bóg dokopie” i „Flota Zjednoczonych Sił”, jak również piosenki instrumentalne, troszkę mniej znane, na przykład z obrazu filmowego, czy ze scen teatralnych. Zatem duety Waglewskiego oraz Pospieszalskiego przybierają często charakter improwizacji muzycznej, które cechują się żywiołową i pełną emocji atmosferą. Z całą pewnością podobnych wrażeń spodziewać się można również tym razem.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 25-go września 2019 roku, w warszawskiej Restauracji Kuźnia Kulturalna, znajdującej się przy ulicy Kostki-Potockiego S. 24. wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 120 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl