Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Waglewski Fisz Emade zagrają w Imparcie! - koncert

Waglewski Fisz Emade zagrają w Imparcie! - koncert
 
Na koncercie usłyszą Państwo materiał pochodzący z najbardziej osobistej płyty, w dorobku trio, pod tytułem: "Matka, Syn, Bóg".
gdzie?Scena Teatralna Impart
Mazowiecka 17, 50-451 Wrocław
kiedy?7 stycznia 2018 od 19:00
za ile?50 zł

wROCKfest.pl bardzo serdecznie Państwa zaprasza na spotkanie muzyczne z rodziną Waglewskich. Zatem Waglewski Fisz Emade już 7-go stycznia 2018 roku wystąpią w teatralnej sali B.F. Impart, znajdującej się przy ulicy Mazowieckiej 17, we Wrocławiu. Zaczniemy o godzinie 19:00, zaś bilety wstępu kosztują 50 złotych.

Na koncercie usłyszą Państwo materiał pochodzący z najbardziej osobistej płyty, w dorobku trio, pod tytułem: "Matka, Syn, Bóg". Również nie mogłoby zabraknąć piosenek z innych etapów artystycznej działalności Waglewskich. Teraz jest to album wymyślony wspólnie, czyli zespołowo można powiedzieć, ponieważ od czasu poprzedniego krążka, który był projektem jednorazowym, powstała formacja Waglewski Fisz Emade, a w związku z czym istnieje większa dojrzałość oraz większa spójność materiałowa.

Płyta "Matka, Syn, Bóg" wydana została pięć lat od sukcesu platynowej "Męskiej muzyki". Album promuje singiel, pt.: "Ojciec", który w kilka dni od premiery znalazł się na samym szczycie na liście przebojów w Programie Trzecim Radia Polskiego. Za produkcję płyty odpowiedzialny jest Emade, który gra również w piosenkach na perkusji. Liryczna warstwa natomiast należy do Fisza, który gra na gitarze basowej i śpiewa, a także do Wojciecha Waglewskiego, który gra na gitarach i śpiewa. Wielki wkład w sukces płyty wnieśli też Miłosz Pękala (Mitch&Mitch) - wibrafon, Iwona Skwarek - wokalistka z duetu Rebeka, Mariusz Obijalski grający na fortepianie (Tworzywo, Natu) oraz Stefan Wesołowski grający na instrumentach smyczkowych. Kompozycje natomiast to głównie robota Wojciecha Waglewskiego.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl