Waglewski Fisz Emade „Matka, Syn, Bóg” - koncert

Waglewski Fisz Emade „Matka, Syn, Bóg” - koncert
Po skończeniu oraz przesłuchaniu całości autorzy nie mogli oprzeć się wrażeniu, iż to najgłębszy, najbardziej osobisty oraz równocześnie najprawdziwszy materiał jak do tej pory.
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
31 stycznia 2019 od 20:00
Za ile?
79 zł

W kilka lat po wydaniu platynowej „Męskiej Muzyki” razem z płytą, pod tytułem: „Matka, Syn, Bóg” wrócił projekt, pod nazwą: Waglewski Fisz Emade.

Album wyszedł na światło dzienne 25-go października roku 2013, przy czym w dość szybkim czasie trafił na miejsca czołowe list sprzedażowych. Już w kilka dni od premiery promocyjny singiel, pod tytułem: „Ojciec” trafił na miejsce pierwsze Listy Przebojów w Programie Trzecim. Płyta, pod tytułem: „Matka, Syn, Bóg” powstawała od miesiąca kwiecień do miesiąca sierpień, w roku 2013. Jej muzycznym producentem jest Emade, który gra również we wszystkich piosenkach na perkusji. Słowa natomiast napisali Wojciech Waglewski (gitary, głos) oraz Fisz (gitara basowa, głos). W większości kompozycje są dziełem Waglewskiego. Zaś gościnnie na albumie pojawili się, między innymi: Miłosz Pękala – wibrafon (z Mitch&Mitch), Mariusz Obijalski - fortepian (z Tworzywa i Natu), wokalistka duetu Rebeka - sama Iwona Skwarek oraz Stefan Wesołowski, który gra na instrumentach smyczkowych.

Wojciech Waglewski mówi o tej płycie, że jest ona tym razem wymyślona wspólnie, czyli zespołowo, bo od czasu płyty poprzedniej, która była projektem jednorazowym, powstała formacja Waglewski, Fisz, Emade. Album zawiera większą dojrzałość oraz większą spójność materiałową. Po skończeniu oraz przesłuchaniu całości autorzy nie mogli oprzeć się wrażeniu, iż to najgłębszy, najbardziej osobisty oraz równocześnie najprawdziwszy materiał jak do tej pory.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 31-go stycznia 2019 roku, w gdańskim Starym Meneżu, znajdującym się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 79 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl