Waglewski Fisz Emade „Matka, Syn, Bóg” - koncert

Waglewski Fisz Emade „Matka, Syn, Bóg” - koncert
Od tego momentu można mówić o zespole Waglewski, Fisz, Emade. Z tego wypływa większa dojrzałość oraz zdecydowanie mocniejsza spójność i trwałość materiału.
Gdzie?
Krakowski Teatr VARIETE
Grzegórzecka 71, 31-559 Kraków
Kiedy?
18 kwietnia 2018 od 19:00

Krakowski Teatr VARIETE otwiera swe podwoje dla dobrej muzyki! Serdecznie zapraszamy na koncert formacji Waglewski Fisz Emade, który odbędzie się 18 kwietnia, o godzinie 19:00. Projekt skrywający się pod nazwą: "Waglewski Fisz Emade" zaistniał na polskim rynku muzycznym kilka lat po wydaniu platynowego albumu „Męskiej Muzyki” z płytą „Matka, Syn, Bóg”. Płyta ujrzała światło dzienne 25 października 2013 roku i niezwykle szybko pojawiła się na czołowych miejscach wśród list sprzedażowych. Kilka dni po dacie premiery promocyjny singiel zatytułowany „Ojciec” zdobył pierwsze miejsce Listy Przebojów w Trójce.

Prace nad krążkiem „Matka, Syn, Bóg” trwały cztery miesiące, rozpoczęły się w kwietniu 2013 roku. Muzycznym producentem jest Emade, który gra również we wszystkich kawałkach na perkusji. Słowa to wspólne dzieło Fisza i Waglewskiego. Do Fisza nalezą głos i gitara basowa, Waglewski odpowiedzialny jest również za głos i gitary. Większość,kompozycji to aranżacje Wojciecha Waglewskiego. Na płycie zaprezentowali się także goście. Są to między innymi: Miłosz Pękala (Mitch&Mitch wibrafon), Iwona Skwarek (wokalistka z duetu Rebeka), Mariusz Obijalski (fortepian do kawałków - Natu, Tworzywo) oraz Stefan Wesołowski (smyczkowe instrumenty).

Wojciech Waglewski wypowiadając się o płycie zaznaczył, że jest to płyta, która powstała przy wspólnym zaangażowaniu. To efekt pracy zespołu, który powstał po pojawieniu się na rynku pierwszej płyty (projektu jednorazowego). Od tego momentu można mówić o zespole Waglewski, Fisz, Emade. Z tego wypływa większa dojrzałość oraz zdecydowanie mocniejsza spójność i trwałość materiału. Po przesłuchaniu i zamknięciu całości, artyści stwierdzili, że powstał niezwykle osobisty, głęboki i jednocześnie bardzo szczery materiał, który dystansuje wszystko to, co udało się stworzyć do tej pory. Serdecznie zapraszamy na koncert! Waglewski, Fisz, Emade na scenie przy ulicy Grzegórzeckiej 71 już 18 kwietnia, o godzinie 19:00.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl