Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Wac Toja „High Quality” & PlanBe ” Insomnia” - koncert

Wac Toja „High Quality” & PlanBe ” Insomnia” - koncert
 
Wersy bezprecedensowe o prowadzeniu szybkiego życia współgrają wręcz idealnie z mocnym, melodycznym stylem, do którego raper już zdążył przyzwyczaić swoich słuchaczy.
gdzie?Klub Muzyczny "Scena"
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-729 Sopot
kiedy?10 lutego 2018 od 20:30
za ile?39 zł

Wac Toja - odkryjcie Państwo najwyższą Jakość, bo Wac Toja to High Quality. Wyczekiwany bardzo długo debiut legalny Wac Toja będzie zdecydowanie pozycją przeznaczoną dla bardzo wymagających entuzjastów brzmienia nowego rapu. Wersy bezprecedensowe o prowadzeniu szybkiego życia współgrają wręcz idealnie z mocnym, melodycznym stylem, do którego raper już zdążył przyzwyczaić swoich słuchaczy.

Na albumie znajdziemy kontrastujące z bangerami, utwory śpiewane, które zawierają przemyślenia egzystencjalne wiążące się z duchowością artysty. Wac Toja udowadnia tym albumem, iż jego muzyka jest oryginalna, świeża, nowoczesna i mocna merytorycznie. Zatem poczujcie się Państwo wyjątkowo, wspierajcie oraz współtwórzcie wielowymiarowy oraz szybki rozwój marki wschodzącej: WAC TOJA.

Kolejny wykonawca - PlanBe to także młody i jeszcze nieoszlifowany diament, który jak ulał pasuje do korony QueQuality. Na świat przyszedł w Tomaszowie Lubelskim, zaś dziś działa na krakowskiej scenie. Nie jest z pewnością przypadkowa sytuacja, kiedy nastoletni MC nagrał pełną płytę z jednym z najlepszych oraz uniwersalnych producentów w kraju. I trzeba przyznać, że faktycznie nie jest to przypadek. Nagrany z Lankiem „Fantasmagoria” ukazał wielki potencjał młodego MC, serwując z jednej strony porcję bangerów, przepełnionych chwytliwymi melodiami, elastyczną nawijką i spiętrzonymi rymami, natomiast z drugiej - odsłaniając widowni normalnego gościa, który nie przyjmując niepotrzebnej pozy opowie o swej codzienności.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

PlanBe na scenie sopockiej promował będzie swój pierwszy LP, pt.: "Insomnia", nakład wytwórni, która kolei należy do Quebonafide. Drzwi zostaną otwarte o godzinie 19:00, zaś PlanBe wystąpi o godzinie 20:30. Głownykoncert Wac Toja o godzinie 22:30.

Koncert odbędzie się już 10-go lutego 2018 roku, w sopockim Klubie Muzycznym "Scena", znajdującym się przy Alei Franciszka Mamuszki 2. Bilety wstępu kosztują 39 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl