Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
W Krainie Rupraków PREMIERA
Widzieliście kiedyś jakiegoś Rupraka? Wiecie może kim on jest i jak wygląda? Jeśli nie, to Wam powiemy
Gdzie?
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Kuźnicza 29a, 50-138 Wrocław
Kiedy?
29 września 2019 od 17:00
Za ile?
19 zł
Organizator
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 29-go września, o godzinie 17:00 do wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka, znajdującego się przy ulicy Kuźniczej 29 a na premierę najnowszego przedstawienia dla dzieci (6-10-cio letnich) w granicach Repertuarowego Teatru Dziecięcego!

Przedstawienie pod tytułem: "W Krainie Rupraków", w reżyserii Bartłomieja Kamińskiego, gdzie występuje pięciu uzdolnionych i młodych aktorów, którzy staną na deskach teatru. Bilety znajdują się już w sprzedaży.

Widzieliście kiedyś jakiegoś Rupraka? Wiecie może kim on jest i jak wygląda? Jeśli nie, to Wam powiemy - Rupraki są bardzo wesołymi stworzonkami, uwielbiającymi świetną zabawę, dobre jedzenie oraz ciekawe przygody. Rupraki mieszkają w bardzo tajemniczej krainie, ale nikt o niej nigdy jeszcze nie słyszał. Stworzenia mogą być, albo gdzieś daleko, albo bliżej. Pewnego dnia ciągle głodne Rupraki, szukając jedzenia, trafią do miejsca, w którym poznają innego Rupraka. Dodatkowo ten "nowy:" przedstawiciel rodzaju posiada coś, co wygląda niczym wielki smakołyk. Zatem co robić, kiedy zaczyna burczeć w brzuchu, zaś przekąska jest tak blisko? Czy ta bajeczka ma dobre zakończenie? Trzeba to koniecznie zobaczyć! Jest to historia traktująca o przyjaźni oraz jak można o nią zadbać.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Reżyseria: Bartłomiej Kamiński, Obsada: Barbara Pawlak, Gabriela Nettmann, Małgorzata Nadolska, Franciszek Kamiński, a także Maksymilian Nabzdyk, Scenografia: Bogusław Słaboszewski. Spektakl trwa czterdzieści pięć minut.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl