VOO VOO z premierowym materiałem w Radiu Wrocław

VOO VOO z premierowym materiałem w Radiu Wrocław
Voo Voo jest jednym z oryginalniejszych zespołów na polskiej rockowej scenie, który w swej muzyce, ze świetnym efektem łączy rocka z jazzem oraz z folkiem różnych części globu.
Gdzie?
Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław
Al. Karkonoska 8, 53-015 Wrocław
Kiedy?
23 marca 2019 od 19:00
Za ile?
80 zł

Znakomita formacja oraz premierowe utwory z albumu, który ukazał się 15-go lutego tego roku. Zatem Radio Wrocław serdecznie zaprasza na koncert zespołu Voo Voo, który będzie miał miejsce już 23-go marca 2019 roku, we wrocławskiej Sali Koncertowej imienia Jana Kaczmarka, znajdującej się przy Alei Karkonoskiej 8. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

Voo Voo jest jednym z oryginalniejszych zespołów na polskiej rockowej scenie, który w swej muzyce, ze świetnym efektem łączy rocka z jazzem oraz z folkiem różnych części globu. Zespół powstał w roku 1985 w stolicy, a jego założycielem jest kompozytor Wojciech Waglewski, który jest jednocześnie autorem ciekawych i metaforycznych tekstów, wokalistą, gitarzystą i muzycznym producentem.

Każdy z kolejnych albumów Voo Voo jest niezwykłą podróżą muzyczną do różnych zakątków świata rocka, ale formacja często przekracza granice rockowe. Zatem Radio Wrocław serdecznie zaprasza Was na wspaniały koncert, który wykonają świetni i doskonale skomunikowani muzycy. Zapraszamy również do korzystania z parkingu bezpłatnego Radia Wrocław (od ulicy Żołnierskiej znajduje się wjazd).

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl