Voo Voo w Vertigo - koncert
Nowa płyta grupy Voo Voo zawiera jedynie siedem, ale za to dość długich piosenek, zaś każda z nich jest zatytułowana jak kolejne dni tygodnia.
Gdzie?
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Oławska 13, 50-123 Wrocław
Kiedy?
16 kwietnia 2018 od 20:30
Za ile?
79 zł

Vertigo Jazz Club i Restaurant bardzo serdecznie zaprasza Państwa na koncert formacji Voo Voo, który odbędzie się już 16-go kwietnia 2018 roku, we Wrocławiu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 79 złotych.

Zespół Voo Voo jakiś czas temu obchodził swoje trzydziesto-lecie, ale w ich tendencji nie mogłoby być opcji odcinania kuponów. każda płyta jest otwarciem nowego etapu, patrzą w przyszłość niezmiennie. Wojciech Waglewski nawet żartuje, że postanowili jako grupa muzyczna, jeszcze raz zrobić album, którego prawdopodobnie nikt nie zechce kupić. Założenie to w przypadku wydanej w roku 2014 ostatniej płyty, noszącej tytuł: „Dobry wieczór”, dało całkowicie odwrotny skutek, ponieważ krążek zyskał status Złotej Płyty, zaś utwór, pod tytułem: „Gdybym”, w którym wziął udział pieśniarz azerski - Alim Qasimova, przez długie tygodnie zajmował miejsca pierwsze na liście przebojów radiowej Trójki.

Klucz do nowego albumu, tym razem, stanowi czas oraz jego nieustanny upływ. Nowa płyta grupy Voo Voo zawiera jedynie siedem, ale za to dość długich piosenek, zaś każda z nich jest zatytułowana jak kolejne dni tygodnia. Wpłynie to także na koncerty, które nowy album promują. Spotkania z muzyką tej formacji posiadają swą niepowtarzalną i jedyną atmosferę. Zatem każdy ich koncert miał będzie inną dramaturgię, ponieważ członkowie zespołu będą zaczynali w poniedziałek od utworu "Poniedziałek", a we wtorek od utworu "Wtorek" itd. Waglewski dodaje, że lubi takowe wyzwania, chociaż zupełnie nie wie co może z tego wyniknąć.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Wojciech Waglewski to kompozytor oraz autor wszystkich piosenek z nowej płyty formacji, którą współtworzą: Michał Bryndal - perkusista, Karim Martusewicz - basista, Mateusz Pospieszalski - wokalista oraz saksofonista. Krążek powstał w roku 2016, w grudniu oraz w 2017 roku, w styczniu w Studiu, o nazwie S-4, jak również w Studiu trójkowym imienia Agnieszki Osieckiej. Natomiast za realizację dźwięku odpowiada Jacek Gładkowski. Materiał miksował Piotr „Emade” Waglewski oraz współpracował przy tej produkcji. Nowy album Voo Voo, noszący tytuł: „7” ukazał się 7-go marca 2017 roku, a zapowiadał go utwór, pod tytułem: „Środa”.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl