Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

VOO VOO - koncert promujący album 7 - koncert

VOO VOO - koncert promujący album 7 - koncert
 
Wojciech Waglewski nawet żartował, że postanowili w formacji stworzyć album, którego nikt nie kupi.
gdzie?Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
kiedy?29 października 2017 od 19:00
za ile?50 zł

Jakiś czas temu obchodzili swoje trzydziestolecie, ale pamiętajmy, że VOO VOO nie odcinają kuponów, tylko wciąż prą do przodu. Każda ich płyta jest zarazem otwarciem nowego etapu, patrzą w przyszłość z nadziejami. Wojciech Waglewski nawet żartował, że postanowili w formacji stworzyć album, którego nikt nie kupi. Takie założenie przyniosło jednak skutek odwrotny, patrząc na sukces ostatniej płyty zespołu, która została wydana w roku 2014 i nosi tytuł: "Dobry wieczór". Uzyskała ona bowiem status Złotej, zaś utwór "Gdybym", w którym gościnnie zaśpiewał azerski pieśniarz Alim Qasimov, przez długie tygodnie była na pierwszych miejscach list przebojów Trójki.

Kluczem do nowego albumu jest teraz czas oraz jego nieustanny wpływ na nasze życie. Płyta jest zatytułowana "7" wyszła 7-go marca tego roku, powstawała zaś w w roku 2016, w grudniu oraz w 2017, w styczniu (Studio S-4), jak również w studiu Trójki imienia Agnieszki Osieckiej. Autorem oraz kompozytorem wszystkich piosenek jest Wojciech Waglewski. Utworów jest tylko siedem, ale są one długie, a ich tytuły to kolejne dni tygodni.

Zapraszamy na koncert, który odbędzie się już 29-go października 2017 roku, w krakowskim Klubie Studio, znajdującym się przy ulicy Budryka W.4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl