Voo Voo - koncert
Każdy z albumów Voo Voo stawał się muzyczną podróżą prowadzącą ku przeróżnym zakątkom rockowego świata, chociaż dość często przekraczał granice rockowe.
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
5 kwietnia 2019 od 20:00
Za ile?
55 zł

Voo Voo jest jedną z oryginalniejszych formacji na krajowej scenie rockowej, która w swej muzyce, ze wspaniałym skutkiem połączyła rocka z jazzem, a także z folkiem, pochodzącym z różnych regionów na świecie. Zespół powstał w 1985 roku, w stolicy, a jego założycielem jest Wojciech Waglewski, który przyszedł na świat w roku 1953. Jest on kompozytorem, autorem niezwykle ciekawych tekstów metaforycznych, gitarzystą oraz wokalistą.

Każdy z albumów Voo Voo stawał się muzyczną podróżą prowadzącą ku przeróżnym zakątkom rockowego świata, chociaż dość często przekraczał granice rockowe. Voo Voo tworzą również wspaniałe oraz jedyne w swym rodzaju muzyczne przedstawienia. Wiele razy występowali na Przystanku Woodstock, a także w cyklu Męskie Granie, której to Waglewski przewodził artystycznie przez dwa lata.

Muzycy z Voo Voo bardzo lubią zapraszać na swe albumy Gości specjalnych, jak między innymi: Nosowską, Dudziak, czy Jopek. Niedawno formacja obchodziła trzydziestolecie, ale w ich przypadku mowy nie ma o jakimś odcinaniu kuponów. Zatem będzie się działo!

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 5-go kwietnia 2019 roku, do gdańskiego Starego Menaża, znajdującego się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 55 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl