Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Voo Voo i Sądecka Orkiestra Kameralna- koncert

Voo Voo i Sądecka Orkiestra Kameralna- koncert
 
Każdy kolejny krążek zespołu, to kolejna- niezwykła podróż w różne zakątki rockowego świata, niejednokrotnie przekraczającego granice rocka.
gdzie?Krakowski Teatr VARIETE
Grzegórzecka 71, 31-559 Kraków
kiedy?9 grudnia 2018 od 19:00
za ile?85 zł

Voo Voo, jest jednym z najbardziej oryginalnych zespołów polskiej sceny rockowej, łączący w swojej muzyce zarówno rock, jazz jak i folk wywodzące się z różnych zakątków świata. Każdy kolejny krążek zespołu, to kolejna- niezwykła podróż w różne zakątki rockowego świata, niejednokrotnie przekraczającego granice rocka.

Wojciech Waglewski, tym razem zdecydował się zaprosić do współpracy niezwykłych ludzi z Sądeckiej Orkiestry Kameralnej, zespołu z młodzieńczym zapałem, wciąż odkrywającym swoje możliwości, zespołu z ogromnym doświadczeniem, które mieli okazję zdobywać biorąc udział w międzynarodowych wydarzeniach muzycznych.

Orkiestra może pochwalić się współpracą z wielkiej sławy solistami, którzy ufając rekomendacjom Leszka Mieczkowskiego- dyrygenta, podjęli decyzję, by współdziałać z zespołem w którego skład wchodzą dyplomaci i absolwenci krakowskiej Akademii Muzycznej oraz warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Członkowie zespołu to muzycy, którzy z wielkim sukcesem poruszają się przez muzykę klasyczną i rozrywkową, są laureatami konkursów oraz festiwali ogólnopolskich a także międzynarodowych. Bez wątpienia można ich uznać za najzdolniejszych młodych muzyków z południa Polski.

Takie zestawienie, takie połączenie niezwykłych osobowości i talentów z całą pewnością zapewni słuchaczom rozrywkę z najwyższej półki, pełną profesjonalizmu i pasji. Zapraszamy Państwa serdecznie już 9 grudnia 2018 roku do Krakowskiego Teatru VARIETE o godzinie 19.00. Cena biletu: 85 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl