Voo Voo i Sądecka Orkiestra Kameralna akustycznie - koncert

Voo Voo i Sądecka Orkiestra Kameralna akustycznie - koncert
Jest to jedna z oryginalniejszych formacji na scenie polskiej rockowej, która w swej muzyce, ze wspaniałym skutkiem połączyła jazz z rockiem oraz z folkiem z różnych rejonów na świecie.
Gdzie?
Teatr Szekspirowski
Bogusławskiego W. 1, 80-826 Gdańsk
Kiedy?
27 października 2018 od 20:00
Za ile?
100 zł

Voo Voo razem z Sądecką Kameralną Orkiestrą wystąpią przed Państwem już 27-go października 2018 roku, w gdańskim Teatrze Szekspirowskim, znajdującym się przy ulicy Bogusławskiego W. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 100 złotych.

Voo Voo to Wojciech Waglewski, Karim Martusewicz, Mateusz Pospieszalski oraz Michał Bryndal. Jest to jedna z oryginalniejszych formacji na scenie polskiej rockowej, która w swej muzyce, ze wspaniałym skutkiem połączyła jazz z rockiem oraz z folkiem z różnych rejonów na świecie.

Teraz Wojciech Waglewski do współpracy zaprosił Sądecką Orkiestrę Kameralną pod dyrekcją samego Leszka Mieczkowskiego - grupa o młodzieńczym zapale, ciągle odkrywa swe możliwości, łączy to wszystko z doświadczeniem, które zostało nabyte w czasie udziału w wydarzeniach międzynarodowych. Orkiestra prowadziła współpracę ze świetnymi solistami, którzy ufając zdaniu Leszka Mieczkowskiego zdobyli się na działania z młodym zespołem. A zespół jest złożony z absolwentów i dyplomatów krakowskiej Akademii Muzycznej oraz warszawskiego Muzycznego Uniwersytetu Fryderyka Chopina.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl