VOLBEAT Rewind, Replay, Rebound World Tour - koncert

VOLBEAT Rewind, Replay, Rebound World Tour - koncert
Płyta jest oparta na wyraźnym punk-rockowym, psychobilly brzmieniu rocknrollowym, z jakiego formacja jest znana, zaś równocześnie można na niej usłyszeć kreatywne dźwięki.
Gdzie?
Centralny Ośrodek Sportu Hala "Torwar"
Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
Kiedy?
29 października 2019 od 19:00
Za ile?
150 zł
Organizator
Live Nation

Goście specjalni: Danko Jones i Baroness.

Volbeat to duński zespół multiplatynowy, w którego składzie znajdują się: Michael Poulsen (wokal, gitara), Rob Caggiano (gitara), Jon Larsen (perkusja) oraz Kaspar Boye Larsen (bas) zapowiedzieli ich siódmą płytę studyjną, pod tytułem: „Rewind, Replay, Rebound”, jaka ukazała się dzięki Vertigo Records 2-go sierpnia.

Płyta jest oparta na wyraźnym punk-rockowym, psychobilly brzmieniu rocknrollowym, z jakiego formacja jest znana, zaś równocześnie można na niej usłyszeć kreatywne dźwięki. Główny cel, dla którego członkowie zespołu wchodzą do studio nagraniowego, jest taki, iż ciągle mają coś do udowadniania, nie jedynie fanom, ale i sobie samym. Nie byliby również w stanie wykonać krążka, gdyby nie ciężka praca, jaką wykonali w przeszłości. Zawsze ich albumy, bez względu ile wyjdzie ich na światło dzienne, będą sygnowane brzmieniem zespołu.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Volbeat powstał natomiast w mieście Kopenhaga, w roku 2001. W składzie grupy multi-platynowej znajduje się wokalista oraz gitarzysta Michael Poulsen, Rob Caggiano - gitarzysta, Kasper Boye Larsen - basista, a także Jon Larsen - perkusista. Formacja wydała 6 płyt studyjnych oraz dwa koncertowe albumy. Byli nagradzani wiele razy platynowymi i złotymi krążkami, tak w Europie i Kanadzie, jak również US. Formacja otworzyła koncert dla samej Metaliki w trakcie trasy koncertowej, pod nazwą: „WorldWired” - Stany Zjednoczone, rok 2017. Natomiast od lipca, w charakterze Gości specjalnych mają wspierać zespół Slipknot w trakcie „Knotfest Roadshow North American Tour”.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 29-go października 2019 roku, do warszawskiego Centralnego Ośrodka Sportu Hala Torwar, znajdującego się przy ulicy Łazienkowskiej 6 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00,a bilety wstępu kosztują 150 złotych. Organizatorem imprezy jest Live Nation.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl