Volbeat - koncert
Bezkompromisowe występy, unikatowy muzyczny styl oraz gitarowe riffy są ich znakami rozpoznawczymi.
Gdzie?
Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
10 lipca 2018 od 19:00
Za ile?
110 zł
Organizator
Live Nation

Przełamują granice muzyczne i światowe, a także ustalone z góry muzyczne pojęcia. To połączenie wczesnego rock&rolla, rockabilly oraz metalu. Volbeat jest duńskim "muzycznym cudem", który wychodzi poza wszelakie stereotypy.

Formacja powstała w roku 2001, w Kopenhadze. W jej składzie znajdują się: gitarzysta i wokalista Michael Poulsen, Kasper Boye-Larsen - basista , gitarzysta Rob Caggiano, jak również perkusista Jon Larsen. Zespół Volbeat wydał już sześć płyt studyjnych oraz dwa koncertowe albumy. Byli nagradzani wielokrotnie platynowymi i złotymi płytami, tak w Europie, jak również w Kanadzie.

Stale powiększali swe grono wiernych fanów w ostatniej dekadzie. Ich bezkompromisowe występy, unikatowy muzyczny styl oraz gitarowe riffy są ich znakami rozpoznawczymi. Właśnie za to miliony ludzi ich pokochały. Koncert lipcowy jest obowiązkowym punktem na mapie koncertowej. Formacja wystąpi także 9-go lipca w Chorzowie, w postaci supportu przed wielkim koncertem Guns NRoses.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 10-go lipa 2018 roku, do warszawskiego Klubu Stodoła znajdującego się przy ulicy Stefana Batorego 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 110 złotych. Organizatorem jest Live Nation.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl