Vocalize: Skipek i Kasia Malenda/ Mibro
Kasia Malenda jest jedną z najbardziej obiecujących wokalistek w Polsce. Szerszej publiczności znana jest z szóstej edycji popularnego programu telewizyjnego "The Voice of Poland".
Gdzie?
Dream Club
Bohaterów Monte Cassino 53, 81-767 Sopot
Kiedy?
14 lipca 2018 od 22:00
Za ile?
20 zł
Organizator
Dream Club

Sopocki klub Vocalize ma zaszczyt zaprosić na imprezę z udziałem Skipka i Kasi Malendy. Już 14 lipca, o godzinie 22:00 Dream Club rozpoczyna Vocalize! To impreza dla osób, które kochają muzykę, a szczególnie lekkie brzmienia soulfulowe oraz deepowe rewiry house. Projekt "Let Us Take You There!" już niebawem! Autorami projektu są dwa wulkany energii: Kasia Malenda (wokalistka rodem z Krakowa) oraz DJa Skipka (rodem z Olsztyna, miłośnik basów).

Kasia Malenda jest jedną z najbardziej obiecujących wokalistek w Polsce. Szerszej publiczności znana jest z szóstej edycji popularnego programu telewizyjnego "The Voice of Poland". Tu świetnie się zaprezentowała, doszła do aż do półfinału. Przeszła do historii programu jako jedyna uczestniczka, która czterokrotnie zaszczycona została brawami „standing ovation”, a grono jurorów wielokrotnie zwracało uwagę na jej talent.

Skipek oraz Kasia Molenda sami o sobie mówią, iż nie obowiązują ich schematy. Dostrzegają świetną muzykę i pragną pokazać ją publiczności. To daje im możliwość rozwijania potencjału oraz kreowania projektów, przy których sami chcą się bawić. Dla Skipka oraz Kasi Molendy wspólne granie stanowi najlepszą zabawę, co zauważyć można przede wszystkim na parkiecie.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Wspólna trasa Skipka i Kasi Molendy trwa już niemal dwa lata. Wspólnie odwiedzają kultowe kluby w Polsce. Podróżują od Bałtyku aż po samiutkie Zakopane. Zawsze gwarantują potężną dawkę energetyczna, którą trzeba odczuć na własnej skórze. Wystarczy pozwolić im przenieść się do muzycznego świata, a potem to już pozostaje wyłącznie dać się ponieść dźwiękom.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl