Vivaldi jakiego (NIE) znacie! - koncert
Poczuj, usłysz i zobacz muzykę. Co stało by się gdybyśmy pozwolili odkrywać Wam „Cztery pory roku” Vivaldiego od nowa?
Gdzie?
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Kiedy?
24 października 2018 od 19:30
Za ile?
95 zł

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy na koncert, który odbędzie się już 24-go października 2018 roku, w gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina, znajdującej się przy ulicy Ołowianka 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 95 złotych. Zapraszamy zatem na wielki finał niesamowitego muzycznego wydarzenia, jakim jest: "Vivaldi jakiego (NIE) znacie!"

Poczuj, usłysz i zobacz muzykę. Co stało by się gdybyśmy pozwolili odkrywać Wam „Cztery pory roku” Vivaldiego od nowa? Te same co zawsze, jednak nie takie same. Występująca w bardzo prestiżowych miejscach, jak wspaniałe sale koncertowe w Europie oraz współpracująca z samymi zdobywcami nagród Grammy Orkiestra, pod nazwą: Polish Art Philharmonic i światowej sławy dyrygent, nazwiskiem Michael Maciaszczyk, udowodnią Wam, iż jest to bardzo możliwe. I właśnie dzięki tej dwójce będą Państwo mogli poznać „Cztery pory roku”, ale w nowatorskim brzmieniu i jednocześnie respektującym oryginał.

Wystąpi przed Wami również Krzysztof Meisinger, który jest uważany w oczach krytyków za jednego z najbardziej fascynujących pośród wirtuozów gitarowych indywidualności. Usłyszycie zatem znane utwory w bardzo niezwyczajnych instrumentacjach na orkiestrę oraz gitarę. Muzykę dodatkowo uzupełnią zapachy oraz wizualizacje, które pozwolą Państwo poczuć jesienny wiatr, lato pachnące orientem, mroźną zimę, a także świeżą wiosnę.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

W programie koncertu: część pierwsza obejmuje trzy muzyczne obrazy, z muzyką Janusza Bieleckiego i wykonaniu właśnie Polish Art Philharmonic Malagueña op. 165, Granada, Asturias (muzyka I. Albéniz), a także Oriental (muzyka E. Granados), wykonanie Krzysztof Meisinger i Polish Art Philharmonic.

Druga część obejmuje: Cztery pory roku, z muzyką Antonio Vivaldiego, w interpretacji i opracowaniu Michaela Maciaszczyka i wykonaniu tej samej Polish Art Philharmonic.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl