Vitalic - koncert
W produkcjach muzyka są bardzo wyczuwalne inspiracje brzmieniami gitarowymi, a także nieco bardziej tanecznego stylu: italo-disco.
Gdzie?
Klub Pralnia
Krakowska 100, 50-427 Wrocław
Kiedy?
27 kwietnia 2018 od 21:00
Za ile?
69 zł

Po wspaniałym, listopadowym koncercie Vitalic Official LIVE, który miał miejsce w Warszawie artysta powraca do naszego kraju, żeby zagrać w klubie poznańskim, o nazwie Tama. Klub znajduje się przy ulicy Krakowskiej 100. Wydarzenie odbędzie się już 27-go kwietnia 2018 roku, od godziny 21:00, a bilety wstępu kosztują 69 złotych.

Vitalic Official jest producentem francuskim, multiinstrumentalistą oraz live-performerem, którego bardzo aktywna działalność od dwudziestu już lat wyznacza kierunki oraz trendy dla gatunków, jak między innymi: house, electro, czy też techno. W produkcjach muzyka są bardzo wyczuwalne inspiracje brzmieniami gitarowymi, a także nieco bardziej tanecznego stylu: italo-disco. Parkietowe zaś szlagiery, zaczynając od: "Stamina", "Second Lives", czy "La Rock 01" można zresztą bez końca wymieniać, ponieważ każda produkcja oraz każda nowa płyta Francuza przyjmowana jest niezwykle ciepło przez środowisko muzyczne.

Vitalic po odbytej premierze płyty "Voyager" odwiedził plażę w Płocku, w trakcie ostatniej edycji Festiwalu Audioriver i oczarował wszystkich. Nie można go było zatem nie zaprosić raz jeszcze.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl