Visa Kino Letnie Zakopane / film "Szybcy i wściekli 8"

Visa Kino Letnie Zakopane / film "Szybcy i wściekli 8"
od Wybrzeży Kuby poprzez ulice Nowego Yorku po lody morza arktycznego - Barentsa - nasi „Szybcy i wściekli” będą przemierzali świat, żeby powstrzymać chaos i zło
Gdzie?
Plac Niepodległości
pl. Niepodległości, Zakopane
Kiedy?
1 sierpnia 2018 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Film pod tytułem: "Szybcy i wściekli VIII", w reżyserii F. Gary'ego Gray'a. Dom i Letty mają wreszcie swój miesiąc miodowy, Brian i Mia natomiast postanowili wycofać się z gry, zaś reszta ekipy próbuje odnaleźć oczyszczającą namiastkę życia godnego zwykłego człowieka. I właśnie wtedy przybywa ONA. Niezwykle tajemnicza kobieta, w tę rolę wciela się Charlize Theron - laureatka Oscara. Wciąga Dominica w bardzo niebezpieczny światek, z którego niestety nie ma wyjścia. Dom tym samym zdradzi swoich najbliższych. Zaś na wszystkich czekać będą ciężkie próby oraz testy, których do tej pory nie widzieli Państwo w kinie. Zatem od Wybrzeży Kuby poprzez ulice Nowego Yorku po lody morza arktycznego - Barentsa - nasi „Szybcy i wściekli” będą przemierzali świat, żeby powstrzymać chaos i zło oraz by uratować człowieka, który zrobił z nich prawdziwą rodzinę.

Kino Letnie Visa to lato przepełnione filmowymi emocjami, które trwać będzie od 1-go lipca do 31-go sierpnia. Filmowe góry, morze i Mazury. Całe wakacje, Kino Letnie Visa zaprasza Państwa bardzo serdecznie do najpopularniejszych kurortów naszego kraju: do Sopotu oraz Zakopanego (Plac Niepodległości, godzina 21:00) na codzienne, a także bezpłatne filmowe projekcje.

Natomiast we środy i czwartki dodatkowo seanse letniego kina będą miały miejsce w Giżycku (Ekomarina). Festiwalowe tygodnie zaczną „Muzyczne poniedziałki”, a po nich z całą pewnością będą Państwo nucili ścieżki dźwiękowe filmów, jak na przykład: „Baby Driver”, „Sztuka rapu”, „Maria Callas”, „American Honey”. Natomiast wtorki staną się świetną okazją, aby zobaczyć filmy, które zostały nagrodzone w Cannes, między innymi na ekranie zobaczycie Państwo: „Drzewo życia i „Niemiłość”, Środy oznaczają zaś największe "Hity Filmowe", jak na przykład: "Szybcy i wściekli VIII" oraz „Iluzja 2”. Czwartki upłyną pod znakiem „Made in Poland“, a tutaj obejrzą Państwo: „Najlepszy” - najnowszy obraz filmowy Łukasza Palkowskiego oraz „Atak Paniki” - odbijający się głośnym echem debiut Pawła Maślony. Oscarowe produkcje będą serwowane w soboty, na przykład: „Blade Runner 2049”, „La la land”, czyli obsypany licznymi nagrodami musical, w którym grają Ryan Gossling i Emma Stone oraz „Dunkierka”. Tydzień festiwalowy zamkną „Kobiece niedziele”. I tutaj pojawi się, między innymi: „Boska Florence”, czy też „Zwyczajna dziewczyna”.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Wydarzenie jest bezpłatne. Serdecznie Was zapraszamy!
Organizator: Outdoor Cinema Sp. z o.o.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl