Visa Kino Letnie Zakopane / film "Paryż może poczekać"

Visa Kino Letnie Zakopane / film "Paryż może poczekać"
Festiwalowe spotkania rozpoczynać będą „Poniedziałki muzyczne”, po których publiczność nucić będzie dźwiękowe ścieżki takich filmów jak: „Maria Callas”, „Baby Driver”, „American Honey”, „Sztuka rapu”.
Gdzie?
Plac Niepodległości
pl. Niepodległości, Zakopane
Kiedy?
1 lipca 2018 od 21:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Outdoor Cinema Sp. z o.o. z dumą informuje, iż od 1 lipca rozpoczyna się wakacyjna przygoda filmowa, Visa Kino Letnie wypełniona filmowymi emocjami, które potrwają aż do końca sierpnia. Filmowe spotkania odbędą się nad morzem, w górach oraz na Mazurach. Letnie Kino czeka na widzów w najpopularniejszych polskich kurortach; w Sopocie i w Zakopanem. Projekcje odbywają się codziennie i mają bezpłatny charakter. W każdą wakacyjną środę i czwartek seanse letniego kina prezentowane będą w stolicy Krain Wielkich Jezior Mazurskich - Giżycku, na terenie Ekomariny.

Festiwalowe spotkania rozpoczynać będą „Poniedziałki muzyczne”, po których publiczność nucić będzie dźwiękowe ścieżki takich filmów jak: „Maria Callas”, „Baby Driver”, „American Honey”, „Sztuka rapu”. Wtorki zarezerwowane zostały dla produkcji, które zyskały aprobatę jury w Canes. Organizatorzy zapraszają na projekcje, między innymi: „Drzewa życia” i „Niemiłości”. W środę na wielkim ekranie największe hity filmowe. Pojawia się okazja, by zobaczyć "Szybkich i wściekłych 8” oraz „Iluzję 2”. Czwartek - tylko dla polskich produkcji, seria „Made in Poland“ prezentuje, miedzy innymi nowy obraz Łukasza Palkowskiego „Najlepszy” oraz głośny debiut Pawła Maślonego „Atak Paniki". Sobota to produkcje oscarowe. Serdecznie zapraszamy na „Blade Runnera 2049”, „Dunkierkę” oraz wielokrotnie nagradzany musical, słynny „La la land” (Emma Stone oraz Ryan Gossling). Niedziele zarezerwowane zostały wyłącznie dla kobiet. Podczas „Kobiecych niedziel” zobaczyć będzie można „Boską Florence” oraz „Zwyczajną dziewczynę”.

Filmowe wakacje, czas zacząć! Zapraszamy do Zakopanego. Tu na ekranie, który znajduje się na placu Niepodległości 1 lipca zaprezentowana zostanie produkcja "Paryż może poczekać" w reżyserii Eleanor Coppoli, prywatnie żony Francisa Forda Coppoli. Film jest typowym kinem drogi. Główna bohaterka Anna nie czuje się szczęśliwa, gdy boleśnie odczuła, jak jej życie gwałtownie wyhamowało. Stało się tak, gdy nastoletnia córka opuściła gniazdo i wyjechała na studia. Anna poczuła się bardzo samotna. Otuchy nie dodawał mąż, który zajęty był wyłącznie pracą. Popularny producent filmowy, był w domu tylko gościem. W momencie, gdy wypadł mu kolejny wyjazd firmowy, Anna w umówioną wizytę do Cannes rusza ze wspólnikiem męża, przyjacielem. Podróż miała się odbyć w kilka godzin. Jak to na południu Francji bywa, czas się zatrzymał, a bohaterowie rozkoszowali się cudnymi pejzażami, smacznym jedzeniem, doskonałym winem oraz sobą nawzajem. Podróż najeżona jest niezwykłymi przygodami, przymusowymi postojami, a wszystko to powoli budzi bohaterów z głębokiego marazmu, w którym od dawna już tkwią. Warto pamiętać, że zawsze jest dobry czas, by rozpocząć życie na własnych warunkach. "Paryż może poczekać", to kino subtelne i czarujące. To obraz filmowy, który wprowadzi widza w dobry humor. Polecamy! Seans rozpocznie się o godzinie 21:30. Do zobaczenia w Zakopanem!

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl