Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane 2017 / film "Moje córki krowy"

Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane 2017 / film "Moje córki krowy"
Obie kobiety są siostrami, jednak nie łączy ich żadna szczególna więź, nie próbują nawet zrozumieć wyborów życiowych drugiej.
Gdzie?
Plac Niepodległości
pl. Niepodległości, Zakopane
Kiedy?
20 lipca 2017 od 21:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Marta, którą gra Agata Kulesza, jest 42- letnią gwiazdą popularnych seriali, silną i zwykle dominującą. Ma pieniądze, jest sławna, mimo tego, wciąż nie potrafi ułożyć swojego życia osobistego. Kasia, którą gra Gabriela Muskała, ma 40 lat, jest niestabilną emocjonalnie żoną, tkwiącą w małżeństwie, któremu daleko do ideału. W roli męża Kasi, występuje Marcin Dorociński. Kasia ma nastoletniego syna. Obie kobiety są siostrami, jednak nie łączy ich żadna szczególna więź, nie próbują nawet zrozumieć wyborów życiowych drugiej. Choroba, której konsekwencją jest śmierć jednego rodzica, zmusza kobiety do tego, by działać wspólnie. Za sprawą tego, kobiety nawiązują powoli nową więź, odbudowują swoje relacje, co wiąże się z szeregiem tragikomicznych zdarzeń.

Filmowe morze, filmowe góry i filmowe Mazury. Przez cały okres wakacyjny , Visa Kino Letnie ma wielką przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na projekcje filmów, które mają miejsce w najpopularniejszych polskich kurortach, takich jak Sopot i Zakopane. Dodatkowo w każdą środę i w każdy czwartek, spotykamy się w Giżycku.

W dniach od 1.07 do 31.08. 2017 roku będziecie Państwo mieli niepowtarzalną możliwość obejrzenia ciekawych filmów na łonie natury, podziwiając piękne krajobrazy. W Sopocie zapraszamy Was na molo, natomiast w Zakopanem na Kulturalny Plac Niepodległości przy Krupówkach, skąd podziwiać można Giewont. Giżycko, projekcje filmowe udostępniać będzie w Ekomarinie w otoczeniu jeziora Niegocin. Tutaj projekcje filmowe będzie można oglądać z przycumowanego jachtu.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

W każdym roku festiwal podzielony jest na tygodnie tematyczne. Repertuar przewiduje Oscarowe filmy, filmy wielokrotnie nagradzane podczas europejskich festiwalów, hity światowego kina, kino artystyczne, jak również produkcje polskie, które znane są zarówno w Polsce jak i za granicą!

Tym razem już 20 lipca, zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na Plac Niepodległości na film pod tytułem "Moje córki krowy".

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl