Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane 2017 / film "Małżeńskie porachunki"

Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane 2017 / film "Małżeńskie porachunki"
Ib oraz Edward mają już dosyć swej marnej, nudnej, codziennej egzystencji. Mają już dość także swoich żon.
Gdzie?
Plac Niepodległości
pl. Niepodległości, Zakopane
Kiedy?
15 sierpnia 2017 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Outdoor Cinema Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić w tym roku do "Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane". Wakacyjne spotkania z X Muzą odbywają się jak zawsze "pod chmurką" w uroczych sceneriach najpiękniejszych polskich pejzaży. Tegorocznej serii towarzyszy hasło "Filmowe morze, góry i Mazury". W trakcie wszystkich wakacyjnych dni, Visa Kino Letnie czeka na widzów w najpopularniejszych polskich kurortach. Na mapie znajduje się Sopot i Zakopane. Tu na miłośników kina czekają codzienne, projekcje filmowe.

Warto dodać, że seanse są bezpłatne. Dodatkowo w każdą środę i czwartek, kino letnie przyjeżdżać będzie do Giżycka. Każdego dnia, w terminie od 1 VII aż do 31 VIII można, a właściwie, to należy delektować się filmami w wyjątkowych aranżacjach przyrody. W Sopocie filmy prezentowane są na słynnym molo, w Zakopanem w centrum Kulturalnego Placu Niepodległości. Seanse odbywają się w cieniu Krupówek, a oglądającym towarzyszy charakterystyczny widok na Giewont. Giżycki kino plenerowe zorganizowane zostało w Ekomarinie, w sąsiedztwie jeziora Niegocin, a filmy oglądać można nawet z pokładów przycumowanych jachtów.

Podobnie jak w latach poprzednich, każdy tydzień festiwalu podzielony będzie na ciekawe dni tematyczne. Na afiszach filmowych pojawią się produkcje oscarowe oraz te nagradzane podczas europejskich festiwali. Będą to super hity ze światowych ekranów oraz artystyczne realizacje. Nie zabraknie także filmów polskich producentów i reżyserów, o których głośno ostatnio w kraju oraz za granicą.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

15 sierpnia mamy zaszczyt zaprosić na produkcję "Małżeńskie porachunki". Ten kryminał z humorystycznym zacięciem, wyreżyserował duński artysta Ole Bornedal. Scenariusz jest również autorstwa Ole Bornedala. W rolach głównych: Mia Lyhne, Ulrich Thomsen, Nicolas Bro.

Ib oraz Edward mają już dosyć swej marnej, nudnej, codziennej egzystencji. Mają już dość także swoich żon. Nie ukrywają, że z przyjemnością zakosztowaliby raz jeszcze swobody. W cieniu kieliszka snują misterne plany, a następnie wynajmują płatnego mordercę, który ma im dopomóc w odzyskaniu wolności. Bohaterowie stwierdzili, że zdecydowanie oszczędniej będzie zatrudnić na zlecenie mordercę, niż rozpocząć proces rozwodowy. W końcu wiążą ich kilkunastoletnie małżeństwa! Przyjaciele nie docenili jednak swoich ukochanych żon i szybko oraz nieoczekiwanie okazało się, że panowie muszą zadbać przede wszystkim o swoje bezpieczeństwo.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl