Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane 2017 / film "Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć"

Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane 2017 / film "Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć"
Od pierwszego lipca do trzydziestego pierwszego sierpnia można będzie rozkoszować się obrazami filmowymi, pośród przyrody i natury.
Gdzie?
Plac Niepodległości
pl. Niepodległości, Zakopane
Kiedy?
29 lipca 2017 od 21:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy na film, pod tytułem: "Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć". Obraz filmowy pochodzi z gatunku fantazy oraz przygodowy. Jego reżyserem jest David Yates, natomiast scenariusz napisała znana wszystkim, autorka serii o Harry Potterze - J.K. Rowling. Film produkcji UK, a w obsadzie zobaczą Państwo;

* Eddie'go Redmayne'a
* Katherine Waterston
* Dan'a Fogler'a

Ten film jest oparty na powieści oraz na scenariuszu oryginalnym, debiutantki w roli scenarzysty J.K. Rowling. Jest to odsłona, kolejna już, świata jakże magicznego i tajemniczego. Obyczaje i prawa, dzięki którym funkcjonować może społeczność czarownic i czarodziejów, znane będą z pewnością wszystkim miłośnikom autorki, oraz entuzjastom filmów i książek o młodym czarodzieju - Harrym Potterze. Historia Newta Scamandera rozpoczyna się jednak w Nowym Jorku, jakieś siedemdziesiąt lat wstecz od wydarzeń z Hogwartu.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Filmowe mazury, góry oraz morze...

W czasie trwania wakacji, Kino Letnie Visa zaprasza serdecznie swoich widzów, spędzających czas w najpopularniejszych polskich kurortach - w Zakopanem oraz w Sopocie - na bezpłatne, codzienne filmowe projekcie. A dodatkowo we czwartki oraz we środy, seanse letniego kina będą się odbywać w Giżycku.

Od pierwszego lipca do trzydziestego pierwszego sierpnia można będzie rozkoszować się obrazami filmowymi, pośród przyrody i natury. Sopot zaprasza na sławne molo sopockie, zaś Zakopane na Plac Kulturalny Niepodległości, w pobliże Krupówek (widok na Giewont), natomiast Giżycko do Ekomariny, nad samym jeziorem Niegocin. Tam można oglądać filmy w przycumowanych jachtach.

Każdy z tygodni naszego Festiwalu podzielony będzie na dni tematyczne, bardzo atrakcyjne. Repertuar obejmuje Oscarowe filmy oraz te nagradzane na festiwalach europejskich, super hity światowe, jak również kino artystyczne. Nie mogłoby zabraknąć także produkcji polskich, o których jest głośno, tak w kraju, jak i za granicą.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl