VIII Światowy Festiwal Morsowania Kołobrzeg 2020
Nie zabraknie stałych już elementów festiwalowych, takich jak między innymi Zimowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking, które przeprowadzone zostaną przez piękną i malowniczą trasę
Gdzie?
Kołobrzeskie Molo
Kołobrzeg
Kiedy?
od 3 stycznia 2020 12:00 do 5 stycznia 2020 15:30
Organizator
Kołobrzeski Klub Morsów

W Kołobrzegu ruszyły właśnie wielkie przygotowania do VIII już Światowego Festiwalu Morsowania. Każdego roku przybywa do nas coraz większa liczba miłośników zimowych kąpieli z niecierpliwością wyczekujących na kolejne edycje Festiwalu. Ta najbliższa odbędzie się już w styczniu 2020 roku! Zaczynamy 3 stycznia a kończymy 5 stycznia 2020 roku w na centralnej plaży przy kołobrzeskim Molo.

Poza bardzo bogatą ofertą noclegową czeka na Państwa niezliczona ilość niespodzianek, a jak wam już wiadomo aktywność sportowa to to, na co stawiamy. Nie zabraknie stałych już elementów festiwalowych, takich jak między innymi Zimowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking, które przeprowadzone zostaną przez piękną i malowniczą trasę: plażą, parkiem nadmorskim przy organizacyjnym udziale zarówno zawodników, jak i sędziów z Lublinieckich Morsów. Gościć będziemy także Nortaurus Kołobrzeg- profesjonalna drużyna przeciągania liny w skład której wchodzą reprezentanci narodowej kadry. Odbędą się również warsztaty, pokazowy trening, a na koniec mini turniej. Atrakcji nie zabraknie.

Zapraszamy Państwa serdecznie już 3 stycznia 2020 roku do Kołobrzegu! Zaczynamy o godzinie 15.30.
Organizatorem imprezy jest Kołobrzeski Klub Morsów.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl