VII Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim
Nasz Puchar Zakopanego jest niesamowitą sportową imprezą, która jest zorganizowana dzięki miastu Zakopane oraz największym zakopiańskim stacjom narciarskim.
Gdzie?
Ośrodek Narciarsko Rekreacyjny Harenda Zakopane
Harenda 63, 34-500 Zakopane
Kiedy?
11 stycznia 2020 od 10:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Zakopiańskie Centrum Kultury

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na zawody w slalomie równoległym gigancie, a także na Drugi Puchar Zakopanego Dzieci.

Nasz Puchar Zakopanego jest niesamowitą sportową imprezą, która jest zorganizowana dzięki miastu Zakopane oraz największym zakopiańskim stacjom narciarskim. Zawody sportowe są wspaniałym pretekstem, by spędzać swój czas wolny, odpoczynek wygrywając jakże atrakcyjne nagrody zafundowane przez partnerów zawodów. Zatem Puchar Zakopanego w Alpejskim Narciarstwie dla Amatorów jest imprezą cykliczną sportową, która jest organizowana dzięki miastu Zakopane i największym zakopiańskim narciarskim stacjom. Puchar reaktywowany został w zimowym sezonie 2013 i 2014 oraz cieszy się wielkim zainteresowaniem samych narciarzy z miasta Zakopane i z całego kraju.

Zapraszamy zatem już 11-go stycznia 2020 roku, do zakopiańskiego Ośrodka Narciarsko Rekreacyjnego Harenda, znajdującego się przy ulicy Harenda 63. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i jest bezpłatne. Jego organizatorem jest Zakopiańskie Centrum Kultury.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl