Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
VII Krakowskie Miniatury Teatralne - dzień 5
Czego obawiają się mężczyźni, jakie niepokoje ich nawiedzają, co tak naprawdę ich gnębi
Gdzie?
Teatr PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie - Scena im. Stanisława Wyspiańskiego
Straszewskiego 22, 31-109 Kraków
Kiedy?
14 lipca 2016 od 19:00
Organizator
Śródmiejski Ośrodek Kultury - Scena Lamelli w Krakowie

W programie dnia piątego odbędzie się spektakl pt. "WSZYSTKO O MĘŻCZYZNACH".

W spektaklu wystąpią Michał LESIEŃ, Bartosz ŻUKOWSKI oraz Marcin KWAŚNY. Autorem spektaklu jest Miro Gavran, reżyseria i scenografia Bartłomiej Wyszomirski, tłumaczenia dokonała Anna Tuszyńska.

Prostolnijność pozbawiona emocjonalnego terroryzmu jest motywem przewodnim tego spektaklu. Ale czy to aby prawda? Czy taki rzeczywiście jest męski świat? Jaki jest naprawdę? Czego obawiają się mężczyźni, jakie niepokoje ich nawiedzają, co tak naprawdę ich gnębi, a co sprawia, że mają więcej energii i co jest dla mężczyzn najbardziej znaczące. Na te pytania znajdziemy odpowiedź po obejrzeniu sztuki genialnego Miro Gavrana.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

"Wszystko o mężczyznach" jest spektaklem zestawiającym ze sobą różne dialogi i osobowości, obietnice składane przy alkoholu, czy na siłowni lub w klubie nocnym, a nawet na łożu śmierci. W kilkunastu różnych bohaterów wciela się trzech artystów, ukazując swój wyborny kunszt, oddając sedno każdej z nich. Wyzwania dzisiejszego męskiego świata przedstawiają z wielką pasją i zaangażowaniem.

Przenikliwe dialogi i żwawa akcja, dowcip sytuacyjny, czy też wzruszające sceny, to wszystko wryje się na długo w naszą pamięć, da nam do myślenia.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl