Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
VII Festiwal Zaklęte w Dyni
Od kilku już lat w krakowskiej Alei Róż w jeden z weekendów wrześniowych ma miejsce festiwal dyniowy.
Gdzie?
Aleja Róż
al. Róż, Kraków
Kiedy?
16 września 2018 od 11:00 do 14:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta w Krakowie

Nowohucka Aleja Róż znowu na jeden dzień stanie się dyniowym zakątkiem. Rzeźby dyniowe będą przyciągały wiele ciekawych spojrzeń, warsztaty "pomarańczowe" pobudzać będą Państwa kreatywność, zaś dyniowe smaki zachwycą najwybredniejsze nawet podniebienia.

Od kilku już lat w krakowskiej Alei Róż w jeden z weekendów wrześniowych ma miejsce festiwal dyniowy. Bohaterką tego festiwalu jest dynia, która zaprezentuje przed Wami bogactwo swych kolorów, kształtów oraz rodzajów. W namiotach festiwalowych mieszkańcy miasta Kraków, a także turyści poznają zastosowanie dyni, nie jedynie w charakterze składnika spożywczego, ale głównie jako twórczego materiału, w którym można tworzyć niezwykłe rzeczy.

W godzinach od 11:00 do 14:00 animatorzy pracujący w Hucie (Ośrodek Kultury) zaproszą Państwa do udziału w plastycznych warsztatach, zabawach i animacjach zainspirowanych kolorami oraz kształtami dyni. W trakcie odwiedzania naszych stoisk można będzie również zapoznawać się z ofertami klubów w nowym roku szkolnym. Ta oferta jest zresztą bardzo bogata, ponieważ liczy więcej niż sto trzydzieści propozycji zajęć, które dostępne są w trzynastu lokalizacjach Nowej Huty.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 16-go września 2018 roku, do Krakowskiej Alei Róż. Wydarzenie jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl