Vierna - Tribute to O.N.A
W swoim dorobku grupa posiada dwie płyty studyjne, a obecnie trwają intensywne prace nad trzecią płytą, której premiera jest zaplanowana na wiosnę 2020 roku.
Gdzie?
Klub Muzyczny Metro
Miszewskiego L. 12/13, 80-239 Gdańsk
Kiedy?
15 listopada 2019 od 20:00
Za ile?
20 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do gdańskiego Klubu Metro na koncert formacji Vierna, który ma na celu zaprezentować autorski materiał i set, który z kolei składa się z piosenek legendarnej już formacji ONA.

Zespół Vierna to trójmiejska grupa rockowa założona w roku 2006 dzięki gitarzyście i kompozytorowi Vojtkowi. Charakteryzuje się drapieżnym brzmieniem z dodatkiem chili. Znajdziecie tutaj również melodyjne kompozycje oraz lekko wpadające w uszy dźwięki. Wielkim atutem formacji jest wokalistka, nazwiskiem Marion Jamickson, jaka jest obdarzona charakterystycznym i jedynym w swym rodzaju głosem, posiadającym szerokie spektrum barwy - zaczynające się od ciszy porannej po jakże piekielną burzę.

W swoim dorobku grupa posiada dwie płyty studyjne, a obecnie trwają intensywne prace nad trzecią płytą, której premiera jest zaplanowana na wiosnę 2020 roku. Zagrali liczne koncerty na przeróżnych scenach, prócz swego materiału autorskiego, występują z repertuarem słynnej formacji ONA. Do stabilnych fundamentów formacji w osobach gitarzysty, wokalistki i basisty dołączyli również nowi muzycy: producent wykonawczy oraz dyrygent instrumentów klawiszowych - sam Wojciech Horny, czyli legenda sceny trójmiejskiej, który jest kręgosłupem oraz filarem znanych formacji, jak: ONA, Kombii, Chylińska, czy Patrycja Markowska; a także perkusista, jakiego dobrze znacie z grupy Blue Cafe.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go listopada 2019 roku, do gdańskiego Klubu Muzycznego Metro, znajdującego się przy ulicy Miszewskiego L. 12/13. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl