Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

VI Urodziny Sfinks700 - Benjamin Damage LIVE

VI Urodziny Sfinks700 - Benjamin Damage LIVE
 
Vacos, artysta który nieustannie pokazuje czym jest najczystszy kunszt, zdążył przyzwyczaić publiczność do muzycznych setów, od których bardzo ciężko jest się odkleić.
gdzie?Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
kiedy?2 września 2017 od 22:00
za ile?20 zł

Ile to już lat minęło od wizyty pierwszego gościa? Ileż to cudnych nut wybrzmiało w surowym wnętrzu świątyni? Jak wielu zatraciło się w pląsach? Ilu zabrakło tchu? Jak wielu chciało więcej i więcej i więcej...?

Klub Sfinks700 to przestrzeń, którą odwiedziło mnóstwo gwiazd orbitujących poza granicami mainstreamu, zapomniane kąty undergroundu, dźwięki, które łączą i dzielą, ale przede wszystkim są pretekstem do snucia myśli przeplatanych emocjami. Nastrój tego miejsca możliwy jest do uchwycenia, można go dotknąć, zobaczyć, spotkać się z nim w spojrzeniu stałych bywalców. Świątynia przyciąga wszystkie dusze spragnione nowego, świeżego, odważnego, bezkompromisowego tchnienia. To miejsce dla tych, którzy poszukują nostalgii, tradycji, magicznej atmosfery wiekowych rave’ów. Czy ta przemowa nie jest nazbyt pompatyczna? Zbyt ckliwa? Zignorujcie to! Sfinks700 świętuje szósty jubileusz! Ma prawo do fanaberii!

Co mamy dla Was?
Głęboka nuta techno zanurzona w lekkiej, zwiewnej melodyce, wyraźny, dziwnie połamany beat, właściwa dawka industrialnej oschłości i doskonałe wyczucie chwili - to zapowiedź godna Benjamina Damage'a. Artysta jest cudownym dzieckiem brytyjskiej sceny techno. Ma już dwie płyty na koncie, mnóstwo remiksów oraz produkcji, doskonały koncert na Tauronie oraz live act, który nikomu nie zezwala na zejście z parkietu. Artysta zadba o to, by impreza urodzinowa reprezentowała wszystko to, co w muzyce elektronicznej stanowi sedno cudu. Podobnie jak Palash Tom, który balansuje pomiędzy gatunkami techno z doskonałą zręcznością i wyczuciem. Będą transowe rytmy, elektroniczne kwasy lejące się z głośników oraz pompujące basy - artysta w tych aranżacjach scenicznych czuje się doskonale.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Vacos, artysta który nieustannie pokazuje czym jest najczystszy kunszt, zdążył przyzwyczaić publiczność do muzycznych setów, od których bardzo ciężko jest się odkleić. To klasyczne perełki zmiksowane z pulsującymi świeżynkami - ta persona jest po prostu niezmordowana. Wspólnie z Radkiem Cymanem wypełnią tradycję... Tak się stanie na głównej scenie, a fontanna to także stabilny, mocny, dryfujący skład z przyjemnym, lekkim housem. Tom Glass, Ricardo, Luks, Hoax, Evius oraz Fresh wiedzą doskonale, jak z klasyki wycisnąć to co najcenniejsze i odpowiednio wzmocnić świeżymi brzmieniami. Stopa, wokal, bass oraz lead - tylko tyle i tak wiele jednocześnie. To w zupełności wystarczy, by przywiązać was do parkietu. Przecież tak łatwo zatracić się w tych nastrojach...

MAIN ROOM: Vacos, Radek Cyman, Tom Palash, Benjamin Damage Live.
FONTANNA: Fresh, Evius, Hoax, Dett, Tom Glass, Ricardo.
Visuals: rybskie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl