VI Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim

VI Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim
Puchar Zakopanego jest niesamowitą wręcz imprezą sportową, która jest organizowana przez największe stacje narciarskie w Zakopanem oraz samo miasto Zakopane.
Gdzie?
Kasprowy Wierch w Zakopanem
34-500 Zakopane
Kiedy?
9 lutego 2019
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Zakopiańskie Centrum Kultury

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na zawody w slalomie gigant, a także o dziecięcy Puchar miasta Zakopane.

Puchar Zakopanego jest niesamowitą wręcz imprezą sportową, która jest organizowana przez największe stacje narciarskie w Zakopanem oraz samo miasto Zakopane. Te sportowe zawody są świetnym pretekstem, aby spędzić swój czas wolny na aktywnym odpoczynku, a przy tym na wygrywaniu bardzo atrakcyjnych nagród, które ufundowane zostały dzięki partnerom zawodów. Puchar miasta Zakopane w Alpejskim Narciarstwie przeznaczony dla Amatorów jest cykliczną sportową imprezą, którą organizują miasto Zakopane, a także największe stacje narciarskie w mieście. Puchar reaktywowany został w zimowym sezonie 2013/14. Cieszy się on sporym zainteresowaniem narciarzy, tak z samego Zakopanego, jak również z całego kraju.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 9-go lutego 2019 roku na Kasprowy Wierch, znajdujący się w Zakopanem. Wydarzenie jest bezpłatne i jest organizowane dzięki Zakopiańskiemu Centrum Kultury.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl