Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

VI Puchar Misia Stramusia

VI Puchar Misia Stramusia
 
Są to zawody narciarskie i mają one podsumować wszystkie umiejętności, jakie w kończącym się sezonie zimowym, zdobyli młodzi.
gdzie?Centrum Narciarskie Nosal w Zakopanem
Balzera 30, 34-500 Zakopane
kiedy?19 lutego 2017 od 11:00
za ile?bezpłatnie
organizatorCentrum Narciarskie NOSAL

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w VI Pucharze Misia Stramusia. Startować można do ukończenia czternastego roku życia. Podział nastąpi ze względu na wiek, płeć oraz na doświadczenie.

Są to zawody narciarskie i mają one podsumować wszystkie umiejętności, jakie w kończącym się sezonie zimowym, zdobyli młodzi. Również realizacja programu autorskiego: Sześć odznak Misia Stramusia, które są organizowane w okresie feryjnych kursów. Miś, o którym mowa to świetny przyjaciel dla dzieci. Od roku 2011 uczy chętnych narciarstwa w Nosalu, w Zakopanem. Jest to dokładniej Centrum Szkoleń dla Narciarzy.

Puchar, na który zapraszamy jest świetną propozycją dla rodzin z dziećmi oraz dla wszystkich tych, którzy uwielbiają aktywnie spędzać czas. Poza kibicowaniem i przygotowaniem dzieci do zawodów, rodzice mogą wziąć udział w "Demonie Prędkości". To konkurencja rodzinna, zjazd równoległy, na czas.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl