Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Vespa / Duży Błąd Tour - koncert

Vespa / Duży Błąd Tour - koncert
 
Jako symbol tej trasy koncertowej występuje Żółty Szalik, przy okazji możecie Państwo sprawdzić to wybitne dzieło kinematografii polskiej.
gdzie?Klub Piękny Pies
Bożego Ciała 9, 31-059 Kraków
kiedy?3 listopada 2017 od 20:00

Zespół Vespa rusza po raz kolejny w trasę koncertową ze swym cyrkiem obwoźnym. Teraz pod hasłem brzmiącym: "Duży Błąd Tour", jest zadedykowana wszystkim, którym zdarza się nagminnie popełniać podobne lub te same błędy. Pomimo tego, że obiecują sobie nie przeginać z alkoholem na imprezce, nie zadzwonić tym razem do swojego byłego/byłej, czy też nie wracać po nocy przez Skolwin. Jako symbol tej trasy koncertowej występuje Żółty Szalik, przy okazji możecie Państwo sprawdzić to wybitne dzieło kinematografii polskiej.

W związku z nową płytą, pod tytułem: "Tribute to Vespa" będziemy mieli rewitalizację koncertowego setu. I tym samym znowu na żywo usłyszą Państwo "Agnieszkę" oraz "Łobuzerkę". Poza tym nowy cover Skatalites, a także wersja epicka "Łzy dla cieniów minionych" oraz cztery nowe utwory z wydawnictwa, które ukaże się ponoć jeszcze w 2017 roku. Prócz tego znane Wam klasyki: "Nie kłam", "Skutermania", "Kto piashki ma". Gdzie będzie to możliwe, wesprą Vespę kapele, które również udzielały się na płycie.

Na koncert zapraszamy zatem już 3-go listopada 2017 roku, w krakowskim Klubie Piękny Pies. Wydarzenie rozpoczniemy o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl