Vertigo Premiere: Natalia Szczypuła - Koncert Autorski

Vertigo Premiere: Natalia Szczypuła - Koncert Autorski
Natalia Szczypuła jest wokalistką dobrze znaną publice wrocławskiej w charakterze wszechstronnej artystki, poruszającej się wręcz doskonale w jazzie, soulu oraz funku.
Gdzie?
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Oławska 13, 50-123 Wrocław
Kiedy?
22 września 2019 od 20:00
Za ile?
20 zł

Natalia Szczypuła jest wokalistką dobrze znaną publice wrocławskiej w charakterze wszechstronnej artystki, poruszającej się wręcz doskonale w jazzie, soulu oraz funku. W roku 2019 szykuje ona album autorski, który zawiera utwory łączące te trzy muzyczne gatunki, jednak z lekką domieszką muzyki pop. To będą piosenki angielsko oraz polsko-języczne, bardzo mocno zakorzenione w estetyce soulowej.

Wokalistka nabierała umiejętności i doświadczenia w Szkole Wrocławskiej Jazzu i London Center of Contemporary Music (Wielka Brytania), kierunek wokalistyka. Ukończyła również pierwszy stopień muzycznej szkoły, klasa poprzecznego fletu. Prowadzi współpracę z licznymi formacjami, jak między innymi: SOULmate, Vertigo Band, Trelecaster, czy Soulstrea. Swego głosu użyczyła do ścieżki dźwiękowej w spektaklach: "Siostra i Cień", "Dryl", "Café Panique", jak również do filmu "Błoto", z roku 2018, dzięki temu nazwisko artystki mogą Państwo usłyszeć w radiu RAM, gdzie wykonywała „Be Here” w trakcie RAM session z formacją Trelecaster). Za sobą ma także występy w londyńskich klubach, jak Amersham Arms, czy The Cube oraz Narodowym Forum Muzyki. W tym roku wokalistka będzie dawała koncerty w Chinach wraz z zespołem Sound Factory Orchestra. To jazzowo-soulowy powiew na muzycznej polskiej scenie.

Towarzyszyć kobiecie będą świetni muzycy, jacy dzięki swym wielkim talentom sprawili, iż materiał nabrał swego ostatecznego kształtu oraz wyjątkowego brzmienia. Są to: Mateusz Witkowski - klawiszowe instrumenty, Piotr Treliński - gitary, Mateusz Maniak - perkusja i Żenia Betliński - bas, Zuzanna Bukowska - chórki, a także Kasia Szyszka - chórki.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Nie można przegapić tego koncertu, który odbędzie się już 22-go września 2019 roku, we wrocławskim Vertigo Jazz Club and Restaurant, przy ulicy Oławskiej 13. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl