Venflon w Gdańsku - koncert
Venflon - jest warszawskim zespołem, który zaaplikuje Państwu taką dawkę muzyki, przy jakiej nie uda Wam się stać obojętnie.
Gdzie?
Paszcza Lwa
Kwietna 39, 80-330 Gdańsk
Kiedy?
15 listopada 2019 od 19:00
Za ile?
20 zł

Trasa koncertowa ma na celu promocję najnowszego wydawnictwa formacji.

Venflon - jest warszawskim zespołem, który zaaplikuje Państwu taką dawkę muzyki, przy jakiej nie uda Wam się stać obojętnie. Zespół na scenie daje z siebie sto procent, nikomu nie odpuszczając, zaś wciągnięta w wir zabawy publiczność odpłaca się taką samą dobrą energią. Łącza ze sobą energię metalu oraz melodię grunge'u, natomiast śpiewanie w języku polskim teksty zapadają głęboko w pamięci słuchaczy. Są nazywani ponad to legendą krajowego underground’u, jednak szerokiej publice pozwolili się poznać dopiero w trakcie trzeciej edycji programu, pod nazwą: "Must Be The Music. Tylko Muzyka" (zespół doszedł do półfinału). Również występowali w innym programie u Kuby Wojewódzkiego, a nawet w Teleexpresie. Grywali na największych scenach polskich, to jest: Przystanek Woodstock w roku 2015, Ursynalia Festival w roku 2013 i 15, jakie dzielili z licznymi artystami: 3 Doors Down, HIM, Napalm Death, Guano Apes, Hatebreed i wielu innych.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go listopada 2019 roku, do gdańskiej Paszczy Lwa, znajdującej się przy ulic Kwietnej 39. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl