Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Vege is the new Sexy! / Roland Okoń - wystawa fotografii

Vege is the new Sexy! / Roland Okoń - wystawa fotografii
 
Według samego autora wystawy weganizm i wegetarianizm nie jest jedynie zdrowy, ale również sexowny, co wiąże się z bardzo atrakcyjnym ciałem
gdzie?Dom Zabawy i Kultury DZiK
Belwederska 44A, 00-594 Warszawa
kiedy?5 grudnia 2018 od 19:00
za ile?bezpłatnie
organizatorDZiK - Dom Zabawy i Kultury

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wernisaż wystawy, który odbędzie się już 5-go grudnia 2018 roku, w warszawskim Domu Zabawy i Kultury DZiK, znajdującym się przy ulicy Belwederskiej 44 A. wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 i jest bezpłatne. Odbędzie się także koncert Anji Sej, o godzinie 21:00.

Dwanaście zmysłowych kobiet, znalazło się na fotografiach czarno-białych. Kobiety te dzielą się pięknem swych ciał w bardzo słusznej sprawie. Są to wegetarianki. Ponad to - weganki. Kobiety wielce inspirujące, świadome, odważne, które dbają o siebie oraz o innych, artystki, aktywistki, modelki, jak również promotorki dobrego i zdrowego trybu życia. Rozbierają się dla idei, zaś "ubrane" jedynie w Vegetarian Calendar, czyli wydawnictwo-projekt cykliczny, którego autorem jest Roland Okoń, wrocławski fotograf. Promuje on od czterech lat w dość nietypowy sposób ideę alternatywnego stylu życia oraz żywienia. W sesji udział wzięły, między innymi: Paulina Holtz oraz Agata Buzek, czy też Monika Dryl. Zdjęcia można będzie zobaczyć w miastach: Warszawa i Wrocław.

Hasłem przewodnim projektu jest: "Vege is the new sexy". Ponieważ według samego autora wystawy weganizm i wegetarianizm nie jest jedynie zdrowy, ale również sexowny, co wiąże się z bardzo atrakcyjnym ciałem, ale także z troską o los zwierząt i o środowisko, branie odpowiedzialności za siebie, jak i za świat. Właśnie z takich powodów autor dwadzieścia dziewięć lat wstecz świadomie zrezygnował z mięsa, również nie chcąc finansowo wspierać hodowli przemysłowej. W swym projekcie prowokuje nagością, bo jest ona zauważalna oraz w bardzo naturalny sposób może skłonić ludzi do rozmowy na ważne tematy.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zdjęcia z Vegetarian Calendar 2019 opowiedzą Wam natomiast historie. Z całą pewnością odnajdą one uznanie u wegan oraz wegetarian, ale nie tylko. Ponieważ piękno kobiet uchwyconych na fotografiach jest uniwersalne i ponadczasowe.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl