Varius Manx & Kasia Stankiewicz: Trasa koncertowa ENT

Varius Manx & Kasia Stankiewicz: Trasa koncertowa ENT
Pojawi się dużo nowych kawałków, wśród nich między innymi najnowszy singiel pod tytułem "Kot bez ogona", jednakże warto wspomnieć, że nie zabraknie również przebojów, które wszyscy znamy i lubimy
Gdzie?
Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
12 stycznia 2019 od 20:00
Za ile?
89 zł

Zespół Varius Manx wraz z Kasią Stankiewicz niebawem wyruszą w trasę koncertową. Tę wspaniałą wiadomość ogłosili zaraz po premierze ich krążka pod tytułem "ENT", a także singla, który owy krążek promował. Singlem "ENT", jest piękna ballada, lirycznie brzmiąca o tytule "Mgła nad Warszawą".

Koncerty zespołu to dla ich fanów nie lada gratka. Jak zawsze, będą one niepowtarzalne, wyjątkowe muzyczne i multimedialne wydarzenia, których jeszcze nie słyszałeś ani nie widziałeś. Kasię Stankiewicz usłyszymy w premierowych odsłonach materiału stworzonego przy współpracy z grupą Varius Manx na rzec najnowszej płyty "ENT".

Pojawi się dużo nowych kawałków, wśród nich między innymi najnowszy singiel pod tytułem "Kot bez ogona", jednakże warto wspomnieć wszystkim fanom, że nie zabraknie również przebojów, które wszyscy znamy i lubimy. Wyjątkowość koncertu spowodowana jest nie tylko premierą płyty. Cała ekipa zapragnie przenieść swoich słuchaczy do baśniowego świata, pięknego i wyjątkowego za pomocą wizualizacji rysunkowych, które wyświetlane będą na ekranach, które to w ilości trzech sztuk, otoczą zespół na scenie. Słuchacze będą mieli niepowtarzalną okazję, przenieść się wraz z zespołem do świata natury, dzięki wszechobecnym projekcjom, niemalże namacalnie będzie można przez chwilę wędrować po lasach i dalekich górach.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Założenie tychże koncertów jest jedno: nie może zabraknąć piękna, wyjątkowości, nastroju. Wraz z zespołem i Kasią Stankiewicz na scenie gościnnie wystąpi także "Classic Sisters"- kwartet smyczkowy. Zapraszamy państwa bardzo serdecznie już 12 stycznia 2019 roku do warszawskiego Klubu Stodoła- Main Stage o godzinie 20.00. Bilet wstępu: 89 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl