V Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę
Celem zawodów jest promocja aktywności fizycznej oraz zachowań prozdrowotnych pośród mieszkańców Zakopanego, jak również wśród Turystów.
Gdzie?
Centrum Narciarskie Nosal w Zakopanem
Balzera 30, 34-500 Zakopane
Kiedy?
21 lipca 2018 od 08:00 do 15:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na piąte Otwarte Mistrzostwa miasta Zakopanego - Bieg Pod Górę. Nasze zawody są złożone z 4 biegów pod górę. Wydarzenie odbędzie się już 21-go lipca 2018 roku, w Zakopanem. Organizatorem wydarzenia, które jest bezpłatne jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Startujemy o godzinie 8:00, a kończymy około 15:00. Celem zawodów jest promocja aktywności fizycznej oraz zachowań prozdrowotnych pośród mieszkańców Zakopanego, jak również wśród Turystów. Poza tym promocja miasta Zakopane oraz Powiatu Tatrzańskiego, jako przyjaznego miejsca zwłaszcza dla biegaczy!

Promujemy także atrakcyjne miejsca, by uprawiać sport i rekreację fizyczną na terenie Zakopanego. Wzbogacamy również ofertę sportowo-rekreacyjną miasta w letnim sezonie. Nasz program obejmuje: o godzinie 8:00 - wspólny start w Biegu na Gubałówkę, godzina 9:30 - wspólny start w Biegu na Stację Narciarską Szymoszkowa, o godzinie 11:00 - wspólny start w Biegu na Stację Narciarską Hereda na wyciąg, godzina 12:30 - start zawodników następował będzie co trzydzieści sekund, według kolejności po trzech poprzednich biegach - w Biegu na Wielką Krokiew, godzina 14:00 - start zawodników następował będzie co trzydzieści sekund, według kolejności po trzech poprzednich biegach, w Biegu na Nosal.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl