Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Uwaga na Przytulaka - spektakl dla widzów indywidualnych

Uwaga na Przytulaka - spektakl dla widzów indywidualnych
 
Pada pytanie czy Tina poradzi sobie z zajęciem się sporo młodszym Przytulakiem, którego wcześniej tak mocno chciała mieć?
gdzie?Magiczny TEATR Muzyczny spektakle i zajęcia dla dzieci
Ostrowskiego 13A, 53-238 Wrocław
kiedy?30 września 2017
organizatorMagiczny TEATR Muzyczny

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na spektakl, pod tytułem: "Uwaga na Przytulaka", który odbędzie się już 30 września 2017 roku, we wrocławskim Magicznym Teatrze Muzycznym (odbywają się tam spektakle oraz zajęcia dla dzieci). Przedstawienie przeznaczone jest dla najmłodszych, w wieku od dwóch i pół do dwunastu lat. Przedstawiamy Wam historię dziewczynki. W jej życiu pojawia się nowy i kochający przyjaciel imieniem Przytulak. Pojawia się on w sposób niezwykły, ale o tym dowiecie się ze spektaklu. Dziewczynka jednak, po chwili zabawy z Nim, zaczyna się zanudzać towarzystwem młodszego Przytulaka, po czym dzieje się coś nieoczekiwanego i nieoczywistego.

Pada pytanie czy Tina poradzi sobie z zajęciem się sporo młodszym Przytulakiem, którego wcześniej tak mocno chciała mieć? Jeden z bohaterów zauważa, słusznie zresztą, że to podobnie jak z kotkiem, czy pieskiem, którego dzieci tak strasznie pragną mieć. Gdy mama lub tata sprawi im wreszcie tę "przyjemność" okazuje się, że o nowego członka rodziny trzeba dbać i wciąż za niego odpowiedzialność. Wówczas okazuje się niestety, że zadania te są uciążliwe.

Kolejne pytanie dotyczy tego, czy widzowie zmotywują Tinę odpowiednio do zachowania odpowiedzialnego? Suplementem do naszego przedstawienia jest kurs na dobrego przyjaciela. Spektakl jest przyjazny dzieciom.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl