Usłyszeć Taniec - Widowisko Muzyczno-Taneczne
Taniec to forma goszcząca na scenie sali widowiskowej w RCK troszkę rzadziej niżeli koncerty, czy też spektakle teatralne.
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
14 października 2018 od 19:00
Za ile?
25 zł
Organizator
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na muzyczno- taneczne widowisko, pod tytułem: "Usłyszeć Taniec”. Odbędzie się ono już 14-go października 2018 roku, w kołobrzeskim Regionalnym Centrum Kultury, znajdującym się przy ulicy Solnej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Taniec to forma goszcząca na scenie sali widowiskowej w RCK troszkę rzadziej niżeli koncerty, czy też spektakle teatralne. Ale czas, by to zmienić! Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na widowisko taneczo-muzyczne, noszące tytuł: „Usłyszeć Taniec”. Wydarzenie zawiera w sobie wielkie bogactwo różnorodnych form stepowania, jak między innymi: stepu irlandzkiego, flamenco, stepu amerykańskiego, współczesnego tańca, jak również muzyki ethnojazzowej, która grana zostanie na żywo. Impreza, na której nie może Was zabraknąć! W tym prze-barwnym przedstawieniu, gdzie taniec to część muzyki, zaś muzyka to część tańca. Różne kultury spotkają się w tym jednym miejscu, zaś tradycja oraz współczesność stają się tu synonimami. Ten projekt jest tworzony przez wybitnych tancerzy oraz muzyków, solistów widowisk w USA i w Europie. Od premiery, która odbyła się w roku 2014 miało miejsce więcej niż sto trzydzieści przedstawień, pokazów oraz warsztatów w wielkich widowiskowych salach w całym kraju. Zatem mamy zaszczyt przedstawić Państwu projekt i zaprosić wszystkich kochających Teatr, Taniec i Sztukę, szczególnie pedagogów, którzy wówczas obchodzą swoje wielkie święto.

Taniec: Karol Drzewoszewki przedstawi step amerykański, Marta Czyż - tanieć współczesny i jazzowy, Agata Teodorczyk – flamenco, a także Mateusz Wójcik – choreografia, taniec irlandzki i reżyseria. Muzyka: kierownictwo muzyczne - Tomasz Biela, także zagra na gitarze akustycznej i elektrycznej, jak również jazzowej, Wojciech Braszak - zagra na saksofonie sopranowym i altowym, Ewelina Grygier - gra na flecie drewnianym poprzecznym, Małgorzata Mycek śpiewa, gra też na cajonie, perkusjonaliach i bodhranie, Marcin Szota jest inżynierem dźwięku, a także Jakub Wagner, który z kolei gra na gitarze flamenco i cajonie.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl