Urszula Dudziak - Wyśpiewam Wam więcej - koncert

Urszula Dudziak - Wyśpiewam Wam więcej - koncert
Koncerty zaś są spotkaniami przepełnionymi dobrym humorem, dystansem do świata oraz samej siebie, spotkanie z dobrą muzyką i z samą artystką, która zawojowała świat.
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
27 września 2018 od 20:00
Za ile?
59 zł

Niekwestionowana królowa jazzu polskiego wraca do Państwa z serią koncertów. Wydarzenia te odbędą się przy okazji wydania jej nowej książki, noszącej tytuł: „Wyśpiewam wam więcej...". Urszula Dudziak w trakcie występu w mieście Gdańsk wykona swoje najlepsze piosenki z przekroju przebogatej kariery. Artystka wystąpi z formacją w składzie: Krzysztof Pacan - bas, Jan Smoczyński - pianino, Robert Cichy - gitara, Łukasz Poprawski - saksofon i Tomek Torres - bębny.

Królowa oraz jedna z najwybitniejszych wokalistek współczesnych, z talentem, a także dorobkiem, który wykracza daleko poza granice Polski. Scenę dzieliła ona, między innymi z: Herbie Hancockiem, Bobbym McFerrinem, czy ze Stingiem. Filipińską armię zmusiła do tańca, zaś swych najwierniejszych fanów zadziwiała szczerością autobiografii, pod tytułem: „Wyśpiewam wam wszystko". Ciągle zachwyca nie tylko swoimi anegdotami, ale również swoim bardzo oryginalnym śpiewem. W roku 2013 wydana została płyta, pod tytułem: „Wszystko gra". Urszula Dudziak, którą kochamy oraz dobrze znamy, to wulkan jazzowy i energetyczny. Wręcz niezwykła osobowość, z bardzo niezwykłą historią, a także niecodzienną skalą głosu, perfekcją i swobodą intonacji i oryginalną wokalną techniką, które pozwoliły Dudziak uzyskać opinię niezwykle oryginalnej oraz kreatywnej artystki.

Koncerty zaś są spotkaniami przepełnionymi dobrym humorem, dystansem do świata oraz samej siebie, spotkanie z dobrą muzyką i z samą artystką, która zawojowała świat. Urszula Dudziak podbiła serca swych fanów brawurowymi występami razem z jej szesnastoosobowym zespołem w "Bitwie na Głosy". Oczarowuje ona publikę swym wysmakowanym poczuciem humoru, a także dystansem do codzienności, czy historiami o legendach jazzowych na świecie, niezrównaną energią, którą darzy publikę przybyłą na koncert.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 27-go września 2018 roku, do gdańskiego Starego Meneża, znajdującego się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 59 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl