Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Underfate w Gdańsku - koncert

Underfate w Gdańsku - koncert
 
Underfate formacja, która komponuje w stylu post-progresywny rock.
gdzie?Wydział Remontowy
Pl. Solidarności 1, 80-958 Gdańsk
kiedy?2 listopada 2017 od 20:00
za ile?15 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert formacji post-rockowych. Zespół Underfate zaprezentuje Wam coś świeżego oraz w całkiem nowej odsłonie.

Underfate formacja, która komponuje w stylu post-progresywny rock. Muzyka, którą ciężko zaszufladkować, ponieważ oscyluje między licznymi gatunkami. Sami członkowie formacji o swej twórczości mówią, że muzyka, którą grają wiąże się z nazwą grupy. Odnosi się do takiej drobnej oraz delikatnej składowej, która związana jest z przeznaczeniem. Określają ją dodatkowo mianem pod przeznaczenia, na które mamy wpływ i dzięki któremu wpływać możemy na to, co tylko w teorii zapisał nam już los. W taki sposób przeznaczona nam muzyka, która powstała w wyniku przeplatania się brzmień, jest właśnie tym, co my pragniemy dla Was grać.

21 listopada 2014 roku zespół zadebiutował singlem w Trójce, w audycji Piotra Stelmacha, zwanej Offensywa. Natomiast 31 stycznia 2015 roku wyszedł ich koncept album, którym również zadebiutowali, noszący tytuł: "Seven". Opowiada on historię chłopczyka, który budzi się po czternastu latach w śpiączce. Liczba siedem jest tutaj symboliczna oraz pojawia się wiele razy i w licznych aspektach konceptu epickiego.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Zapraszamy zatem serdecznie na koncert, który odbędzie się 2-go listopada 2017 roku, w gdańskim Wydziale Remontowym, znajdującym się przy Pl. Solidarności 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 15 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl