Uliczny Pokaz Mody z Pierre Rene
Swe kreacje zaprezentują wówczas znakomici projektanci ubrań, jak między innymi: Michał Starost, Aleksandra Kobielak z IFBB Pro, Karolina Kalska, Patryk Wojciechowski i Santina Zienkiewicz.
Gdzie?
Ulica Marynarki Polskiej
Marynarki Polskiej 47, 76-270 Ustka
Kiedy?
28 lipca 2018 od 11:00 do 21:00

Ostatni weekend miesiąca lipiec upłynie Państwu pod znakiem ulicznego pokazu mody, który odbędzie się już 28-go lipca 2018 roku, w Ustce, przy ulicy Marynarki Polskiej 47. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00. Zapraszamy serdecznie!

Swe kreacje zaprezentują wówczas znakomici projektanci ubrań, jak między innymi: Michał Starost, Aleksandra Kobielak z IFBB Pro, Karolina Kalska, Patryk Wojciechowski i Santina Zienkiewicz. Natomiast na wybiegu zobaczymy czternaście modelek w pięciu blokach. Nasz pokaz mody będzie wzbogacony show modeli oraz modelek sportowych - dzieciaków ze szkoły sportowej gimnastyki Aleksandry Kobielak.

Całość pokazu jest poprzedzona aż czterema godzinami prób, które są również bardzo atrakcyjne dla publiki. Show zlokalizowane przy zamkniętej tego dnia ulicy Marynarki Polskiej (główna ulica miasta), przeplatane wokalnymi występami Agnieszki Rassalskiej, która zaśpiewa specjalnie dla Was razem z Dj-em. Głównym sponsorem imprezy jest firma Pierre René - szybko rozwijająca się spółka kosmetyczna w naszym kraju, która swą siedzibę posiada właśnie w mieście Ustka. W czasie pokazu modelki wystąpią zatem w makijażu, który przygotuje Pierre Rene.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl