Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Ugly Kid Joe - koncert

Ugly Kid Joe - koncert
 
Dzięki tej właśnie piosence zespół odniósł sukces komercyjny, który w Stanach Zjednoczonych zmierzono podwójną platyną oraz miejscem czwartym na "Billboardzie".
gdzie?Klub Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych we Wrocławiu
Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław
kiedy?5 czerwca 2017 od 20:00
za ile?85 zł

Koncertowe agencje PW Events, Knock Out Productions, a także Go Ahead pragną Państwa zaprosić bardzo serdecznie na koncert grupy hard rockowej Ugly Kid Joe, który odbędzie się już 5 czerwca 2017 roku, we wrocławskim Klubie Firlej - Ośrodku Działań Artystycznych. Zespół stworzył kultowe płyty i przyjeżdża do Polski, by promować głównie album, wydany w roku 2015.

Kilka miesięcy po kultowym już "Czarnym Albumie" od zespołu Metallika pokazała się Ep-ka z piosenką, którą miliony ludzi na całym świecie nuciło, i którą po dziś dzień usłyszeć można na radiowej antenie. Mowa oczywiście o utworze, pod tytułem: "Everything About You". Radosna, pogodna, z funkowym oraz rapowym fragmentem, a także ze świetnym udawaniem bluesmana czarnoskórego przez ich wokalistę. Ep-ka, o której mowa, wyszła spod rąk formacji Ugly Kid Joe, powstałej w roku 1987, w Kalifornii. Wokalista zaś nazywa się Whitfield Crane. Dzięki tej właśnie piosence zespół odniósł sukces komercyjny, który w Stanach Zjednoczonych zmierzono podwójną platyną oraz miejscem czwartym na "Billboardzie".

Zdobyli zatem sławę, którą później ugruntowali albumem debiutanckim, pod tytułem: "America's Least Wanted" rok 1992, na którym również znalazł się evergreen UKJ. Jest to przepiękna przeróbka ballady folkowej. Zaszczycił ich swym udziałem gościnnym, na tej płycie Rob Halford. Wspomagali jeszcze zespół niezapomniany Lemmy, z którym nagrał Crane oraz Ice-T utwór słyszany w filmie, pod tytułem: "Airheads", czy też Phil Campbell - kumpel z kapeli Motorhead. Esencją kapeli jest dystans do siebie, hard rock oraz dobre riffy.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Swoje największe hity zespół śpiewał na Przystanku Woodstock. Bardzo im się to spodobało i dzięki temu odbył się również klubowy koncert, na którym zostali przyjęci entuzjastycznie, ale przez mniejsza widownię. Pojawia się więc w naszym kraju kolejny raz. Nie możecie tego przegapić.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl