Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

UFOMAMMUT / USNEA - koncert

UFOMAMMUT / USNEA - koncert
 
Ufomammut jest zespołem, który można w pełni zrozumieć tylko doświadczając go na koncercie na żywo.
gdzie?Klub Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych we Wrocławiu
Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław
kiedy?20 października 2017 od 20:00
za ile?50 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Ufomamuta, który po przerwie zagra dla Was, w mieście Wrocław. Mistrzowie z Włoch grają na granicy slugde’u, doom metalu oraz drone. Wprowadzają do swych kompozycji nowe i masywne riffy, a także eksperymentalny metal pochodzący z lat siedemdziesiątych. Vita, Poia i Urlo na scenie są od roku 1990. Od tamtego czasu ich opinia pośród publiczności oznacza znakomitą formację, a na same szczyty zaniósł ich doom metal.

Nowy album zespołu, pod tytułem: "8" został wydany 22 września tego roku, a z pomocą przyszła im wytwórnia Neuro Recordings. Dźwiękowo i symbolicznie płyta "8" jest bezgraniczna w swej ciężkości, natężeniu oraz mocy, stara się opanować także umysły słuchaczy poprzez tworzenie spójnych i nie zakłócanych niczym zmysłowych doznań. Również tytuł albumu ma symboliczny charakter, to ósma z kolei płytowa propozycja grupy, a na niej znajdą Państwo osiem kawałków, które zapadają w ucho i w pamięć. Poziomo leżąca ósemka zaś jest symbolem algebraicznej geometrii, oznacza też nieskończoność i jest odzwierciedleniem ciągłego strumienia ruchu. Zobrazuje nam również to, iż kompozycje przechodzą płynnie jedna w kolejną. Ufomammut jest zespołem, który można w pełni zrozumieć tylko doświadczając go na koncercie na żywo. Zapraszamy zatem na jedyny taki występ w naszym kraju!

Support na trasie koncertowej tworzy natomiast formacja Usnea, która wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, z Portland. Grupa w swej muzyce łączy dead doom i depresyjny funeral wraz z sludge oraz death metalem. Album zespołu, noszący tytuł: "Random Cosmic Violence" składa się na bezkresne, ciężkie dźwięki, które walczą o uwagę z partiami grzechoczącymi rytmicznymi, a także wokalem Joela Williamsa, który wręcz przeszywa.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na koncert zapraszamy już 20-go października 2017 roku, do wrocławskiego Klubu Firlej, znajdującego się przy ulicy Grabiszyńskiej 56. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety kosztują 50 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl