Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

U2 Symfonicznie - koncert

U2 Symfonicznie - koncert
 
Artyści ze sceny muzycznej krajowej zagrają razem z symfoniczną orkiestrą covery największych hitów uwielbianego na całym świcie zespołu, pochodzącego z Irlandii - U2.
gdzie?Hotel Orbita
Wejherowska 34, 54-239 Wrocław
kiedy?21 października 2017 od 18:00
za ile?80 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wspaniałe wydarzeniem, jakim jest koncert U2 Symfonicznie. Podobne wydarzenie miało już miejsce w tamtym roku, w mieście Poznań, teraz wraca jesienią! A dokładniej 21 października 2017 roku, do wrocławskiego Hotelu Orbita, znajdującego się przy Wejherowskiej 34. Koncert rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

Artyści ze sceny muzycznej krajowej zagrają razem z symfoniczną orkiestrą covery największych hitów uwielbianego na całym świcie zespołu, pochodzącego z Irlandii - U2. Usłyszą Państwo całkiem nowe aranżacje, które przygotował Grzegorz Urban, tak wspaniałych przebojów, jak miedzy innymi: "One", "Pride", "Sunday Bloody Sunday".

Zaprosiliśmy także do udziału w przedsięwzięciu, na przykład: Marka Piekarczyka, Małgorzatę Ostrowską, Rafała Brzozowskiego, Mateusza Ziółko oraz Kasię Dereń. Osobowości bardzo charyzmatyczne, jak również wiele chwil z niezapomnianą muzyką stworzą Wam widowisko na naprawdę bardzo wysokim artystycznym poziomie. Zatem z wielką radością wracamy do Państwa razem ze wspaniałym i niezapomnianym koncertem.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zagościmy we Wrocławiu 21 października; w Gdyni 18 listopada; w Poznaniu 19 listopada, a w Szczecinie 9 grudnia tego roku.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl